oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Mikuláš a čert na tréninku přípravky

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pondělí 6.12.2021 | zobrazeno: 1189x

Mikuláš a čert na tréninku přípravky

V pondělí na konci tréninku přípravky z ničeho nic zhasla hala a najednou se na hřišti objevili čert s Mikulášem. Takové ticho na tréninku přípravky nebylo ani nepamatujeme :o). Děti řekly básničku, předvedly nějaký cvik a dostaly zaslouženou nadílku :o). K velkému překvapení si do pekla čert málem odnesl trenéra....

čtvrtek 19.5.2022 | autor: Švícko

přípravka - ODJEZD PŘÍPRAVKY na nedělní turnaj do Poděbrad v 7.30 hod.od haly. S sebou: kartu pojištěnce, chrániče ( kdo má ), svačinu, pití bez bublin, drobné kapesné, podsedák ( kdo musí mít ). Předpokládaný návrat kolem 13.30 hod.

5.6. | 09:00

Turnaj Kostelec n.L.

18.6. | 09:00

Turnaj Bělá - oslavy 95 let

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (22)

Chocholouš Jakub (15)

Myšák Jan (27)

Hradiský Lukáš (20)