oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Liberec 11.2. 2023

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: pondělí 13.2.2023 | zobrazeno: 346x

Turnaj přípravky - Liberec 11.2. 2023

V sobotu 11.2. jsme se zúčastnili přátelského turnaje nejmenších házenkářů, který pořádal Liberec Handball. Postupně jsme se utkali s týmy: Liberec modří, Mělník holky, Náchod 2, Liberec oranžoví, Jablonec, Náchod 1, Mělník kluci. Hrálo se 1x 12 minut, v této kategorii samozřejmě bez počítání skóre, odměnu dostali všichni účastníci :o).

Sestava: Dan Mikš, Kuba Zelený, Mára Schneider, Domča Frič, Linda Slobodziánová, Bára Kubíčková, Viki Šárogová, Jáchym Vozáb, Matěj Bárta, Samuel Čangel, Goja Ricoin

Trenéři: Kamila Šulcová, David Kubíček

Všem rodičům děkujeme za podporu a pomoc s dopravou. V přípravce je široký kádr šikovných dětí, které nám dělají jen samou radost !

27.4. | 09:00

Příbram