oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky v Kutné Hoře - 3.10. 2021

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: čtvrtek 7.10.2021 | zobrazeno: 1613x

Turnaj přípravky v Kutné Hoře - 3.10. 2021

Na další turnaj přípravky jsme odjížděli v neděli 3.10. už v 7.00 ráno. I přes marodku se nám povedlo postavit družstvo devíti hráčů, z nichž většina byli nováčci z letošního náboru. Čekalo nás celkem sedm utkání po deseti minutách a navíc v prvním utkání na jeho konci ještě shout-outy neboli trháky. Bylo vidět, že některé děti byly na turnaji poprvé a hned první zápas proti Sezimovu Ústí byl vidět rozdíl mezi našimi dětmi, kteří začínají a dětmi soupeře, které už mají něco odehráno. Každým zápasem jsme se lepšili a poslední utkání proti Poděbradům už to bylo mnohem lepší. Postupně jsme se popasovali s těmito soupeří Spartak MAS Sez. Ústí, Sokol Kostelec, Sokol Úvaly, s dvěma družstvy Sparta Kutná Hora, Jiskra Zruč a Házená Poděbrady. S trenéry jsme si řekli na jaké činnosti se zaměříme, je to obrana a technika střelby. Celé dopoledne jsme si my i děti užili, došlo i na kiosek a dozvěděli jsme spoustu nových informací, o kterých jsem do té doby vůbec nevěděl :o) .

Sestava: Bára Kubíčková, Martin Sajdl, Kryštof Žďáňský, Viki Šárogová, Matyáš Vrba, Anna Krišáková, Jakub Kriššák, Sára Hašulová, Tobiáš Macko.

Trenéři: Lukáš Hentek, David Kubíček, Kamila Šulcová.

Z nově se tvořícího družstva přípravky máme radost, během září nám přišlo 12 nových dětí, chytli se i trenéři - asistenti David Kubíček a Kamila Šulcová.

Děkuji trenérům, dětem za předvedenou hru a už se těšíme na další turnaj, dále děkuji za pomoc s dopravou Městu Bělá pod Bezdězem a jeho řidiči technických služeb Fandovi Křížovi.

Další turnaj: 23.10. v Mělníku.

Kubajs, Kamča a Shalom

27.4. | 10:00