TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Ukončení sezóny přípravek

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pátek 28.6.2019 | zobrazeno: 1027x

Ukončení sezóny přípravek

Skoro kompletní složení 


V pondělí 24.6. se přípravka loučila s uplynulou sezónou. Příprava probíhala pod taktovkou Láďi, který tyto akce miluje. Jako vždy měl na starost občerstvení, protože má osobně prověřené uzeniny a pivovary po celém území naší republiky. Ve 14 hodin jsme se pustili na stezku odvahy, kdy jsme ze sklepení místní Sokolovny snažili po tmě vynést několik laviček. Naštěstí oba netrpíme arachnofobií a podařilo se nám je vynést ven. Po té jsme se pustili do zastřižení trávníku a po hodině za pomoci Dana Linky byla tráva zkrácena ze 70 cm na parádních 5 cm. Samotná rozlučka byla zahájena v 16:00 krátkým proslovem trenérů k uplynulé sezóně a pár slovy k té nadcházející. Následně jsme děti odměnili diplomy a sladkostmi a slavnostně narazili sudy (pivo, limo). Když se počasí umoudřilo a teplota klesla na přijatelných 32°C, zapálili jsme oheň a následně opékali vuřty. Celá rozlučka proběhla

ve velmi dobré náladě. Když se vše chýlilo ke konci, došlo na soutěž, která nebyla na programu. Jednalo se o přehození naší arény gumovým míčem. Po několika marných pokusech jednotlivých soutěžících už se na to nemohl dívat Láďa Beran a ze tří kroků přehodil halu, aniž by se míč dotkl střechy. To nenechalo Láďu Hrubého v klidu a pohotově přiběhl s rozpisem tréninků našeho A týmu. Nakonec se podařilo přehodit halu na sto sedmdesátý pokus i Jirkovi Šenkýřovi, ale bohužel nám už nezbyl diplom, tak jsme klukům jen zatleskali. Rozlučku jsme ukončili uhašením ohně a úklidem.

Závěrem bychom chtěli poděkovat místnímu živnostníkovi Vaškovi Renzovi, který nám materiálně pomohl a akce by se bez něj neuskutečnila. Petrovi Netrvalovi a Danovi Linkovi za poskytnutí dřeva na opékání.

Moc nás potěšila účast, protože počasí bylo ideální ke koupání, ale Vy (rodiče) jste přišly se svými dětmi na rozlučku. Toho si moc vážíme a děkujeme Vám za podporu po celou sezónu.

 

Fanča

Přiložené fotky

Děti s trenéryOldschool party

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

11.2.

Ziemba Tadeáš (14)

20.2.

Kastnerová Sára (19)

22.2.

Vejtruba Ondřej (16)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák