oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: Sekretář | datum: pondělí 23.2.2009 | zobrazeno: 1715x

Turnaj mini -Zruč n.S. 22.2.2009

Minižáci - Zruč 22.2.2009

O víkendu bojovali naše naděje na dvou frontách,mini a přípravka na velkém turnaji ve Zruči n.S.

Výsledky mini - žlutá skupina :
TJ Sokol Bělá p.B. - Sokol Úvaly 2:18
TJ Sokol Bělá p.B. - Nové Veselí C 11:20
TJ Sokol Bělá p.B. - Ledeč n.S. 14:19
TJ Sokol Bělá p.B. - Nové Veselí A 2:33

o 9.-10. místo
TJ Sokol Bělá p.B. - Zruč n.S. 17:14
V modré skupině pak startovala Dukla Praha, Zruč, Nové Veselí a Úvaly, které kategorii mini vyhráli.
V prvním utkání i když to tak nevypadá ,hráli naši co se týká hry vyrovnanou partii, ale neproměnili spoustu jasných šancí a náskoků. Nové Veselí bylo lepší, zvláště jejich áčko ,rychlejší,pohyblivější a přesnou střelbu.Naši když se dostali na dostřel, tak robustní brankář jim vše chytil.Konfrontace s domácí Zručí o umístění v turnaji dopadla lépe pro nás.Turnaj opět ukázal na co se musíme zaměřit,je to celkový pohyb hráčů a dnes byla opravdu žalostná střelba.
Franta Šindelář

Přípravka ve složení Šulc, Poživilová, Coufal, Klimeš, Bernard, Stach M., Kubiš, Šídlo a Pieštanský obsadili na velmi dobře obsazeném turnaji ve Zruči nad Sázavou pěkné páté místo z deseti týmů.

Zápasy ve skupině :
TJ Sokol Bělá-TJ Sokol Úvaly 6:19

V úvodním zápase s pozdějšími vítězi turnaje jsme špatně bránili a neproměnili jsme spoustu šancí a soupeř nás přehrával skoro ve všech herních činností.

TJ Sokol Bělá-TJ Kovo Ledeč nad Sázavou /chlapci/ 4:6
Druhé utkání bylo už lepší ve hře, ale střelba nám dělala problémy, tak jsme se připravili o pěkný výsledek, což je škoda, protože na konci nám tato prohra připravila o druhé místo v tabulce a mohli jsme hrát o bronzové medaile.

TJ Sokol Bělá-TJ Jiskra Havlíčkův Brod „B“ 17:3
Proti havlíčkobrodským děvčatům jsme se prosazovali dobře, hráli osobní obranu, ale s vypětím všech sil (hlavně mých hlasivek) se s tím naše družstvo vypořádalo a prostor dostali všichni hráči a tahouny jsem nechal druhou půli odpočívat.

TJ Sokol Bělá-TJ Sokol Nové Veselí „A“ 15:13
Asi nejvyrovnanější zápas, který jsme sehráli. Od začátku jsme vedli a konečně jsme se prosadili střelecky, i když někdy to byly nervy. Soupeř hrál osobní obranu s kterou jsme si poradili, dobrým pohybem jsme se uvolňovali i bez míče.
Ve skupině jsme obsadili třetí místo a čekal nás boj o páté místo.

TJ Sokol Bělá- TJ Kovo Ledeč nad Sázavou /dívky/ 15:9
Čekali jsme tuhý boj, ale naše bojovnost a odhodlání zvítězit v tomto utkání smetla soupeře a zaslouženě odkráčeli pro páté místo.
Lukáš Hentek

18.5. | 09:00