TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Příměstský tábor minižactva 14.- 18. 8. 2023

téma: minižáci | autor: Švícko | datum: pondělí 21.8.2023 | zobrazeno: 579x

Příměstský tábor minižactva 14.- 18. 8. 2023

 


Ve dnech 14. – 18. srpna jsme pořádali sportovní příměstský tábor minižactva. Příměšťák jsme naplnili našimi dětmi, které chodí pravidelně na házenou. Hlavní pořadatel akce Miloš Sommer připravil pro naše miníky pestrý program. Dopolední bloky proběhly většinou ve sportovní hale, kde jsme odehráli i přátelské utkání a odpoledne byl program v areálu místního koupaliště.  Ve středu a ve čtvrtek děti sjížděly na raftech Jizeru v úseku Líšný – Přepeře. Poslední noc ze čtvrtka na pátek strávily ve sportovní hale a v pátek odpoledne proběhla společná rozlučka s rodiči včetně občerstvení.

Velká pochvala patří dětem, všechny si to parádně užily. Dále děkujeme rodičům za účast na sjíždění Jizery ( P. Fryček, P. Flanderka a p. Žďánský ). Stravování dětem zajistili Jirka Smékal a Vašek Renza.

Zvláštní poděkování patří firmě Atmos Jaroslav Cankař a syn za sponzorský dar na letní akce dětí a mládeže, moc si toho vážíme !

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

24.3. | 09:00

Bělá 6+1

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.2.

Malý Igor (17)

5.2.

Pecová Vanesa (15)

8.2.

Udatná Klárka (12)

11.2.

Ziemba Tadeáš (17)

20.2.

Hašulová Sára (11)

20.2.

Kastnerová Sára (22)

22.2.

Charvátová Lucie (12)

22.2.

Vejtruba Ondřej (19)

24.2.

Měšťanová Karolína (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák