oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / O víkendu premiéra Přípravky 4+1

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pátek 26.9.2008 | zobrazeno: 1695x

O víkendu premiéra Přípravky 4+1

V sobotu 27.9.2008 se poprvé představí naše družstvo přípravky 4+1 na turnaji. Toto družstvo se pod vedením zkušených trenérů Šindeláře a Knotka zúčastní turnaje ve Zruči nad Sázavou, kde změří své síly s celky TJ Sokol Úvaly, 1. HK Wendy Mělník, AŠ Mladá Boleslav a domácí TJ Jiskra Zruč nad Sázavou.
Turnaj se hraje systémem každý s každým 2 x 10 minut s přestávkou na výměnu stran + samostatné nájezdy po ukončení utkání. Každý hráč včetně brankářů má jednu střelu, která se započítává do konečného výsledku.