oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: sobota 19.11.2022 | zobrazeno: 409x

Turnaj minižactva Bělá pod Bezdězem 19.11.2022

Mistrovský turnaj Bělá pod Bezdězem

Poslední turnaj podzimní sezóny se odehrál na domácí palubovce v naší Městské hale. Po několika změnách v mužstvech a řešení marodky se povedlo sehnat osm výborných týmů a turnaj uspořádat. Nakonec si porovnávaly sily tři týmy z Úval, dva týmy z Mladé Boleslavi, jeden tým z Turnova a dva týmy z Bělé pod Bezdězem.

Vytvořené rozlosování ukázalo, že si každý tým zahrál sedm zápasů. Hrálo se na dvou hřištích 1x 10 min. I tak bylo jen 10 min.celkem fyzicky náročné, ale všichni hráči vydrželi bez zranění s velkou bojovností až do posledního zapískání.

Sestava Bělá pod Bezdězem chlapci:

Velich, Macko, Křovina, Žďánský, Křiššák, Vlček, Peterka, Fryček, Reiter, Repš, Vozáb.

Sestava Bělá pod Bezdězem děvčata:

Slobodziánová, Austová, Hašuľová, Udatná, Strnadová, Klímová, Charvátová, Linglerová.

Domácí turnaj se nám určitě za oba týmy povedl. Vydíme stále zlepšení a daří se nám i disciplína. Hráči nám ukazali, že je naše házená baví a na domácím hřišti předvedli jak trenérům, tak i velké divácké kulise hezké bojovné a disciplinované výkony.

Za skvelé výkony si všichni zůčastnění zasloužili na závěr sladkou odměnu. Děkujeme tak našemu oddílu za nakoupení odměn, děkujeme i našim rozhodčím z řad mládeže Karolíně Měšťanové a Lukáši Hríbovi.

Poděkování opět patří p.Hašuľovi, za pro nás už samozřejmé napečení, děkujeme za perfektní a početnou diváckou kulisu z řad rodičů.

PS: Mistrovská sezóna turnajů je tímto u konce. Tento turnaj se velice povedl, proto se můžete těšit ještě na další dva přátelské turnaje do konce roku. Podrobnosti se objeví co nevidět na naší společné skupině a děti se mužou těšit i na inspiraci v podobě medailí a pohárů.

Všem moc dík trenéři I + M

27.4. | 09:00