TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | minižáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj minižáků 6+1 v Mělníku - 23.4.2022

téma: minižáci | autor: Hrubas | datum: pondělí 25.4.2022 | zobrazeno: 126x

Turnaj minižáků 6+1 v Mělníku - 23.4.2022

 


V sobotu 23. 4. jsme se zúčastnili druhého turnaje v házené 6+1 na Mělníku. Našimi soupeři byli domácí Mělník, Kutná Hora a Zruč nad Sázavou.

 

V úvodním poločase s Mělníkem nám chyběl pohyb, čehož domácí využili a vstřelili nám několik laciných branek. Po poločase jsme se domácím vyrovnali v pohybu, začali je přehrávat a vytvářet brankové příležitosti, které jsme většinou proměňovali.

 

Druhé utkání s Kutnou Horou nás, na rozdíl od soupeře, trápila koncovka. Navíc jsme dělali chyby v rozehrávce a často přicházeli o míč. Nedařila se nám hra jeden na jednoho. Ke konci utkání jsme na tom byli fyzicky lépe, ale bohužel jsme toho nedokázali využít.

 

Závěrečné utkání se Zručí jsme očekávali trochu s napětím. Náš soupeř se prezentoval celý turnaj výborným pohybem, účinnou obranou a rychlým přechodem do útoku. Proti nám v tomto trendu pokračoval. Děti v tomto utkání musíme pochválit za bojovnost, a také za to, že nic nevzdávaly, i když byl soupeř lepší.

 

Tento turnaj nám opět posloužil k tomu, abychom si uvědomili, v čem se zlepšovat a na co se v trénincích zaměřit.

 

Sestava: Lukáš Sotona, Zuzka Austová , Aneta Smékalová, Vítek Drašnar, Natálka Najmanová, Matyáš Müller, Tomáš Kubíček, Terka Hrubá, Vojta Hofer, Tomáš Sluka, Iza Sabolová, Vojta Šenkýř, Lenka Jeřábková.

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat pořádajícímu oddílu za pěkné dopoledne a ceny pro děti. Technickým službám za pomoc s dopravou.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

4.6. | 09:00

Turnaj Poděbrady 6+1

17.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

18.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

19.6. | 09:00

Megamini Liberec 6+1

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.5.

Šídlo Jiří (22)

17.5.

Chocholouš Jakub (15)

18.5.

Myšák Jan (27)

21.5.

Hradiský Lukáš (20)

21.5.

Šírek Jaroslav (30)

27.5.

Loukotka Patrik (14)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůYoursport s.r.o.Radim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenéReklamní grafika - Václav Renzazákladní škola Bělá pod BezdězemHana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák