oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / Mistrovský turnaj starších žáků ve Zruči n. S.

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: neděle 2.10.2011 | zobrazeno: 1182x

Mistrovský turnaj starších žáků ve Zruči n. S.

V sobotu 1.10. se odehrálo na venkovním hřišti Jiskry Zruč n.S. 3. kolo oblastního přeboru starších žáků. Volno měla tentokrát Mladá Boleslav.

Za krásného slunečného počasí se nám nepodařilo vybojovat první body a zůstáváme tak nadále na chvostu tabulky.V prvním utkání s Kutnou Horou jsme dlouho drželi přijatelný výsledek, ale konec utkání nám soupeř šňůrou pěti gólů utekl na konečný rozdíl 11:19.
Druhý zápas proti Pardubicím si kluci protrpěli a odevzdaným dojmem působili už před utkáním. Po velmi slabém výkonu z toho byl debakl 4:19.
V dalším utkání proti domácí Zruči se nám povedl první poločas. Po změně stran jakoby nastoupilo jiné družstvo a po hrubých chybách nás Zruč porazila 6:17.
Poslední zápas se Sokolem Úvaly jsme opět prohráli, ale za druhý poločas musím kluky pochválit, protože z hrozivých 2:8 po první půli vyhráli druhý poločas 5:4, celkově z toho byl výsledek 6:13.

S některými soupeři se ještě nemůžeme rovnat, ale v obraně už je poznat mírné zlepšení. Hráči už vědí, co mají dělat a nepanuje tam takový chaos. Špatně jsme na tom pohybově, máme tam pasáže, kdy v útoku stojíme na jedenácti metrech a bez náběhů si přihráváme. Brankařům nelze nic vytknout, většina střel na ně jde ze šestky z proskoku, nebo z trháku.
Čeká nás hodně práce, ale chtít hrát a bojovat musí hlavně kluci !
Za dopravu patří dík technickým službám města a p.Hamšíkovi.

Sestava: Vítek, Maršálek - Macoun, Stach Patrik, Hamšík, Humpola, Piešťanský, Kubiš, Šulc

Výsledky

Kutná Hora - Zruč n. S. 11:15, Pardubice - Úvaly 20:13, Zruč n. S. - Úvaly 6:12, Úvaly - Kutná Hora 19:13, Kutná Hora - Pardubice 13:22, Pardubice - Zruč n. S. 14:12

6. TJ Sokol Bělá p. B. 12 z. / 0 b.

Další z mistrovských turnajů starších žáků pořádá 15.10. Kutná Hora, volno má Jiskra Zruč n. S.