oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / Vítězem krajské kvalifikace o ŽL Lions Hostivice

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: středa 11.10.2023 | zobrazeno: 482x

Vítězem krajské kvalifikace o ŽL Lions Hostivice

V neděli 8. 10. se v Bělé pod Bezdězem konal kvalifikační turnaj SKSH o přímý postup do Žákovské ligy, do kterého se přihlásily celkem 3 týmy: Lions Hostivice, Sokol Úvaly a Sokol Bělá.

Popravdě jsme si mysleli, že účast v kvalifikaci je povinná, proto jsme se přihlásili. Po rozhodnutí, že se to odehraje u nás v Bělé a zjištění, že se zúčastní jen 3 týmy, jsem do toho už nechtěl "házet vidle" . Hrálo se systémem každý s každým 2x 18 minut. Úvodní utkání turnaje Hostivice x Úvaly bylo předpokládané finále. K vidění byl pěkný, dramatický zápas, pro nás to byla škola na téma obrana 3:3 a nasazení. Naštěstí zápas neskončil remízou, jinak by rozhodovalo celkové skóre ze zápasů s námi...

Výsledky kvalifikace

Hostivice x Úvaly 20:19

Bělá x Hostivice 11:26 ( 7:12 )

Hryz 4, Erben 3, Dubec 2, Tříska 1, Müller 1

Bělá x Úvaly 20:24 ( 7:11 )

Erben 8/1, Dubec 6, Hryz 2, Tom 2, Sluka 1, Tříska 1

Naše sestava: Tomáš Hurta – Pepa Erben, Robin Dubec, Ondra Hryz, Tomáš Kubíček, Vašek Krejčík, Tomáš Sluka, Matyáš Müller, Honza Tom, Alex Mašek, Honza Tříska

V týdnu nám ze sestavy vypadl pilíř obrany Kuba Krbeček, posílili nás tak 2 mladší žáci.

Turnaj byl pro všechny velkou zkušeností, zahráli si zápasy s nejlepšími středočeskými týmy. Do úvodního utkání jsme vstoupili velmi bázlivě, kluci vůbec nebojovali. Postupem času poznali, že proti nim hrají taky jen lidi a přeci jen se více osmělili. Proti oběma týmům jsme zaostávali pohybově, obrana 3x3 nás dostávala pod tlak, dělali jsme jednoduché chyby. Kluci poznali, že na této úrovní je každý souboj 1 na 1 do kterého nejdeš na 100%, prohraný, že každé odfláknuté zakončení vyložené šance je neproměnéné a potrestané gólem z RÚ atd.

Přísnější měřítko snesli výborný Hurta v bráně a spojky Dubec a Erben ( všichni 3 nejpoctivější v tréninku a o tom to je ! )

Na takovou úrověň bychom potřebovali širší, vyrovnanější kádr a větší tréninkový objem. Můj názor je, že v Bělé se nerodí jiné děti, že naši trenéři nedělají všechno špatně, ale nastoupili jsme proti týmům, kreré mají od kategorie minižactva větší tréninkový objem, a to se musí někde projevit.

Hostivici gratulujeme k postupu a Úvalům přejeme postup z republikové kvalifikace !

Káje, Kubajsovi a Fančovi děkuji za víkendovou pomoc u stolku časomíry, restauraci sokolovna za zajíštění občerstvení .

Fotky z turnaje najdete našem rajčeti ZDE.

Další akce: 14. 10. turnaj Bělá

pátek 19.4.2024 | autor: Švícko

starší žáci - Odjezd STARŠÍCH ŽÁKŮ na nedělní turnaj v Kutné Hoře v 10.30 od haly, nesmí se tam lepit ! Vzhledem k velké marodce sestava všichni !

TJ Spartak Příbram

Příbram