TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | st. žáci

 
 
 
 
 

Sokol Bělá / st. žáci / články / Starší žáci neodcestovali na kvalifikaci o ŽL !

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: neděle 26.11.2023 | zobrazeno: 1134x

Starší žáci neodcestovali na kvalifikaci o ŽL !


Z důvodu máleho počtu hráčů neodcestovalo družstvo starších žáků na dnešní kvalifikační turnaj v Sezimově Ústí o postup do Žákovské ligy. 

O vyjádření jsme požádali trenéra Standu Švece: "Bohužel máme úzký kádr a počet nominovaných hráčů se z důvodů omluvenek zmenšoval. Nechtěli jet komplet mladší žáci, protože měli v sobotu náročný mistrovský turnaj a prostě se někomu nechtělo, korunu tomu nasadila poslední omluvenka jedné z opor týmu několik minut před odjezdem ( bolí mě břicho ). Je to ostuda, vzhledem k účasti v projektu Sps je pravděpodobná i tučná pokuta. Ještě jednou se omlouvám pořadateli za komplikace, které vznikly naší neúčastí, dále hrstce rodičů a řidičovi dopravce, kteří kvůli turnaji upravili svůj víkendový program. Neměli jsme postupové ambice, letos jsme šli do projektu Sportovního střediska a bylo naší povinností se zúčastnit. Těšili jsme se na zápasy s jinými týmy, byla to skupina, ve které byla šance i na nějaké body a určitě by to byly cenné zkušenosti, ale společně s trenérem tím žilo jen 8 zdravých hráčů.  Pro mě osobně je to velké zklamání, vzalo mi to hodně chuti u družstva pokračovat, protože tohle se nestalo poprvé. Ale zase mi je líto nechat napospas osudu kluky, kteří poctivě trénují, mají zájem a jsou ochotni to brát jako výkonnostní sport. S odstupem několika dní a chladnou hlavou to probereme s vedením oddílu, co s tím dál." 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

žádné utkání nenalezeno

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

4.7.

Šulcová Kamila (24)

7.7.

Vozáb Jakub (11)

8.7.

Hamšík Jakub (26)

13.7.

Klímová Michaela (11)

15.7.

Loukotka Jakub (25)

15.7.

Macoun Jaroslav (26)

15.7.

Mašek Alex (14)

21.7.

Müller František (44)

22.7.

Šulc Filip (26)

24.7.

Bártová Eliška (12)

24.7.

Humpola Matěj (22)

26.7.

Bernard Michal (24)

27.7.

Vaněk Viktor (23)

28.7.

Hanes Petr (12)

31.7.

Fryček Patrik (11)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák