oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024 !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: sobota 23.12.2023 | zobrazeno: 88x

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024 !

Všem našim sponzorům, partnerům, členům a příznivcům děkujeme za celoroční podporu !

Přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce, v roce 2024 pevné zdraví, život s radostí a aktivním členům mnoho sportovních úspěchů. Těšíme se s Vámi na viděnou při sportovních akcích s házenou v roce 2024.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Hofta Jiří (38)

Sluka Milan (46)

Netrval Petr (56)

Dubec Robin (15)