oddíl házené

Členský příspěvek 2020

cena / za 6 měsíců

Mládež (1. dítě)

Mládež (2. a další děti v oddíle)

Dospělí

Příspěvky posílejte převodem na účet:
Zpráva pro příjemce:
jméno a příjmení

Vzhledem k jarním událostem stran státních opatření se zaplacené příspěvky za jaro 2020 přesouvají do podzimní části soutěžního ročníku 2020/21. Z tohoto důvodu zůstávají příspěvky pro podzimní část ve stejné výši.

Kdo zaplatil příspěvek za jaro 2020, má už předplacený příspěvek za podzim 2020.

Potvrzení o platbě Vám vydají trenéři nebo pokladní H.Pelcová. Vzhledem k opatřením i po dohodě na tel.777 238 792, svecstanislav@seznam.cz

U nováčků je 1. půlrok zdarma !

Příspěvky pojišťoven 2020

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda: ​ příspěvek SPORT junior, od 4 do 18 let do 700 Kč na pohybové aktivity, pomůcky pro prevenci úrazů, sportovní prohlídky.

VZP ČR:​  až 1 000 Kč pro děti ve věku od 1 roku na pravidelné pohybové a zároveň sportovní aktivity organizované mimo školu v kroužcích, spolcích, sportovních klubech apod. nebo pro děti od 2 let na pravidelné pohybové aktivity organizované školským zařízením. Příspěvek lze využít i na sportovní prohlídku absolvovanou za úhradu u lékaře. Pod pohybovou aktivitu lze zařadit i úhradu členského příspěvku.

Předem děkujeme za včasné uhrazení :o) .

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Informace stran členských příspěvků 2021 se dozvíte po rozvolnění opatření. Výše zůstává stejná, pro platiče chystáme slevy na sportovní materiál. Prozatím nic neplaťte !

neděle 24.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Oficiálně odkládáme na letní měsíce Máchův pohár a turnaj přípravky Atmos cup, které se měly konat 7.2. resp. 14.2. Bohužel musíme zrušit letošní sportovní ples, který jsme pro Vás připravovali s kapelou Adaptace na 20.2.

středa 20.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Dnes slaví významné životní jubileum dlouholetý člen oddílu Vladimír Šanda. Všichni mu přejeme hlavně pevné zdraví a hodně radosti z bělský házený !

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (51)

Humpola Jakub (21)

Sucharda Antonín (24)

Šanda Vladimír (70)