oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Členské příspěvky - jaro 2020

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pondělí 9.3.2020 | zobrazeno: 4699x

Členské příspěvky - jaro 2020

PŘÍSPĚVKY ČLENŮ - jaro 2020: Můžete platit převodem na účet ČSOB č.ú. 249860524/0300,  do zprávy pro příjemce - jméno a příjmení, nebo v hotovosti trenérům.

Platba za jedno dítě je 800,- Kč, v případě dvou a více dětí v oddílu se platí za druhé a další dítě 200,- Kč.

Muži platí 1000,- Kč.

Potvrzení o platbě Vám vydají trenéři nebo pokladní H.Pelcová.

U nováčků je 1. půlrok zdarma !

Příspěvky pojišťoven 2020

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda: ​ příspěvek SPORT junior, od 4 do 18 let do 700 Kč na pohybové aktivity, pomůcky pro prevenci úrazů, sportovní prohlídky.

VZP ČR:​  až 1 000 Kč pro děti ve věku od 1 roku na pravidelné pohybové a zároveň sportovní aktivity organizované mimo školu v kroužcích, spolcích, sportovních klubech apod. nebo pro děti od 2 let na pravidelné pohybové aktivity organizované školským zařízením. Příspěvek lze využít i na sportovní prohlídku absolvovanou za úhradu u lékaře. Pod pohybovou aktivitu lze zařadit i úhradu členského příspěvku.

Předem děkujeme za včasné uhrazení :o) .

pátek 29.5.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná ve středu 3.6. od 17:00 v restauraci Sauna, sportovní záležitosti s trenéry od 19:00. Schůze je ve vnitřním prostoru restaurace, respektujte vládní opatření.

neděle 17.5.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná 18.5. od 19:00 v sokolovně. Účast všech trenérů je žádoucí !, musíme vyřešit družstva a realizační týmy v soutěžích SKSH 20/21.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (20)

Chocholouš Jakub (13)

Myšák Jan (25)

Hradiský Lukáš (18)