oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový 16.- 17. 9. program našich družstev

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 15.9.2023 | zobrazeno: 356x

Víkendový 16.- 17. 9. program našich družstev

O víkendu rozehrají své soutěže minižactvo, starší žáci, starší žákyně, mladší dorost a muži.

Víkendový program zahájí v sobotu 16. 9. starší žáci  1. mistrovským turnajem na venkovním hřišti v Kostelci n. L.

Naše rozlosování

9:00 Bělá x Příbram

11:45 Bělá x Kostelec

14:30 Kolín x Bělá

Hrací čas 2x 20 minut

Letošní ročník byl rozdělen do dvou skupin podle výkonnosti, přičemž rozhodovalo konečné pořadí v loňském soutěžním ročníku. My jsme se umístili těsně ve druhé polovině tabulky, budeme tak letos nastupovat ve skupině B, která má následující složení: Sokol Bělá, AŠ Ml. Boleslav, Sokol Kostelec, Spartak Příbram, HC Kolín, Sparta Kutná Hora

Soutěž se hraje dvoukolově podzim - jaro, každý s každým, všechna utkání jsou rozlosována do turnajů. Družstvo může odehrát na turnaji max. 3 utkání

Hrají hráči ročníku 2009 – 2012, nastoupit můžou i holky, ale v letos k tomu přistoupíme jen kdyby marodka ohrozila účast na turnaj, k čemuž doufám nedojde. Vzhledem k tomu, že fungujeme jako Sportovní středisko mládeže, musí se starší žáci mimo jiné zúčastnit i kvalifikace o postup do Žákovské ligy. Bude to určitě užitečná konfrontace s těmi lepšími celky.

Rozlosování turnajů

16. 9. Kostelec n. L. - 3 zápasy na turnaji

1. 10. Příbram – 3 z

8. 10.  turnaj Bělá o přímý postup do ŽL

14. 10. Bělá – 3 z

22. 10. Kutná Hora – 2 z

5. 11. Kolín – 2 z

18. 11. Ml. Boleslav – 2 z.

Zápasy se budou hrát na 2x 20 minut:

Účast na letní přípravě byla velmi špatná. Moc nám nehrálo do karet tropické počasí, kluci měli jiné aktivity.

Společné družstvo mladšího dorostu Ml. Boleslavi + Bělé a České Lípy bude hrát II. ligu, abychom mohli klukům nabídnout nějakou soutěž a udrželi je u házené. II. liga je nejnižší dorostenecká soutěž, z našeho oddílu budou v Mladé Boleslavi hrát Patrik Loukotka, Vojta Kerbl, Vit Holec a Vašek Koštejn. V případě potřeby můžou hostovat starší žáci.

Rozlosování AŠ Ml. Boleslav

16.9. Kolín x Ml. Boleslav

24. 9. Jičín B x Ml. Boleslav

30. 9. Ml. Boleslav x Chomutov 17:00 ( hala Bělá )

8. 10. Lovosice B x Ml. Boleslav

14. 10. 9:00 Ml. Boleslav x Chodov

21. 10. Děčín x Ml. Boleslav

28. 10. 9:00 Ml. Boleslav x Mělník

11. 11. Liberec x Ml. Boleslav

18. 11. 17:00 Ml. Boleslav x Jablonec

25. 11. Náchod x Ml. Boleslav

2. 12. 9:00 Ml. Boleslav x Dukla B

MUŽI nastoupí v 1. kole II. ligy na půdě největšího favorita letošního ročníku, Liberce Handball. Liberec několik sezón bojuje o postup do 1. ligy mužů, v loňském ročníku II. ligy skupiny SZČ skončil na 2. místě. Utkání začíná v sobotu 16. 9. od 16:00 hod.

V neděli startuje minižactvo letošní ročník soutěže 4+1 turnajem na venkovním hřišti v Mělníku.

Víkendový program zakončí starší žákyně turnajem v Poděbradech, kde je v rámci své soutěže čekají 2 zápasy. A také tento turnaj odehraje naše družstvo na venkovním hřišti.

Naše rozlosování

9:55 Sokol Bělá x Kutná Hora

11:55 Sokol Bělá x Poděbrady

Veškeré organizační informace stran odjezdů a vybavení družstev na turnaje dostanete od trenérů a vedoucích družstev jednotlivých týmů.

BĚLÁ DO TOHO !!

pátek 11.10.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 21. října od 19.00 hod. v sokolovně.

Každé pondělí a čtvrtek od 15:30 až 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (32)

Peterka Milan (12)

Sluka Tomáš (13)

Švec Stanislav (48)