oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / NÁBOR CHLAPCŮ A DÍVEK do oddílu házené

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: sobota 28.8.2021 | zobrazeno: 1106x

NÁBOR CHLAPCŮ A DÍVEK do oddílu házené

Házenkářský klub TJ Sokol Bělá pod Bezdězem hledá chlapce i dívky do přípravky, minižáků a mladších žáků - ročníky 2008 a mladší.

Co od nás můžete čekat?

Mnoho nových kamarádů a kamarádek.

Preferujeme herní princip rozvoje dovedností, což znamená snahu o výuku dovedností pomocí různých her, herních cvičení a soutěží.

Netlačíme na výsledky v mládežnických kategoriích, víme, že při správném všestranném rozvoji výsledky přijdou.

Podporujeme osobnostní i sociální rozvoj každého dítěte, pomocí teambuildingových aktivit

Dva tréninky v týdnu pod vedením zkušených trenérů s potřebnou licencí

Soutěžní turnaje i další sportovní akce, letní soustředění, výlety apod.

Kdy mohu přijít?

Nábor probíhá celoročně každé úterý a čtvrtek v 16:30 hodin do městské sportovní haly v Bělé pod Bezdězem

Co potřebuji?

Na první trénink je potřeba sportovní oblečení, pohodlná sálová obuv a pití.

Co musím umět?

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že si perfektní házenkář. Stačí mít chuť se něco nového naučit a mít rád pohyb. Vše ostatní se u nás naučíš.

Proč handball (házená)?

Čtyři v jednom

Házená je kombinací 4 sportů (atletiky, gymnastiky, úpolových sportů, míčových sportů).

Vhodný pro všechny somatotypy

Hráč není limitován fyzickými parametry. Na některých postech je potřeba více rychlosti jinde více obratnosti, atd.

Napínavá / elektrizující hra

O výsledek se v házené bojuje až do konce a na hřišti se neustále něco děje. Divák ani hráč se nikdy nenudí.

Nejdynamičtější kolektivní míčový sport

Za utkání vidí divák průměrně 50 a více gólů. Velký rozdíl oproti jiným míčovým hrám.

Týmové emoce

Hraní v týmu posiluje emoční prožitek jednotlivých hráčů. Dává jim možnost prožít jedinečnou emoční dimenzi, kterou v individuálních sportech nelze prožít.

Zodpovědnost

Hráč nese odpovědnost nejen za svůj výkon, ale i výkon týmu. Hraní házené posiluje smysl pro týmovost a spolupráci v kolektivu.

Rychlé rozhodování

Při řešení herních situací se hráč musí rozhodovat rychle, nesobecky a vždy ku prospěchu celého týmu.

Důležité!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky (minižactva i mladších žáků) nastoupí perfektní házenkář.
Přípravka je od toho, abychom děti naučili první krůčky v házené, ovládat balón a zdokonalit pohyb dětí.

ÚČAST NA TRÉNINKU JE PRVNÍ PŮLROK ZDARMA!!!

Neváhej a přijď mezi házenkáře!

Těšíme se na tebe!

Přiložený soubor

Leták - nábor 21/22  (formát souboru: .pdf | velikost: 196 kB)

čtvrtek 14.10.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 18.10. od 19:00 v Sokolovně.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)