oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / NÁBOR CHLAPCŮ A DÍVEK do oddílu házené

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: pondělí 21.9.2020 | zobrazeno: 67x

NÁBOR CHLAPCŮ A DÍVEK do oddílu házené

Házenkářský klub TJ Sokol Bělá pod Bezdězem hledá chlapce i dívky do přípravky, minižáků a mladších žáků - ročníky 2008 a mladší.

Co od nás můžete čekat?

Preferujeme herní princip rozvoje dovedností, což znamená snahu o výuku dovedností pomocí různých her, herních cvičení a soutěží.
Snažíme se rozvíjet správné technické provedení jednotlivých herních činností.
Netlačíme na výsledky v mládežnických kategoriích, víme, že při správném všestranném rozvoji výsledky přijdou.
Podporujeme osobnostní i sociální rozvoj každého dítěte, pomocí teambuildingových aktivit
2 tréninky v týdnu pod vedením zkušených trenérů s potřebnou licencí
Soutěžní turnaje i další sportovní akce
Letní soustředění

Kdy mohu přijít?

Nábor probíhá celoročně každé úterý a čtvrtek v 16:30 hodin do městské sportovní haly v Bělé pod Bezdězem

Co potřebuji?

Na první trénink je potřeba sportovní oblečení a pohodlná sálová obuv.

Důležité!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky (minižactva i mladších žáků) nastoupí perfektní házenkář.
Přípravka je od toho, abychom děti naučili první krůčky v házené, ovládat balón a zdokonalit pohyb dětí.

ÚČAST NA TRÉNINKU JE PRVNÍ PŮLROK ZDARMA!!!

Neváhej a přijď mezi házenkáře!

Těšíme se na tebe!

čtvrtek 24.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu se koná v pondělí 28.9. od 18:30 hod. v restauraci Sokolovna.

sobota 19.9.2020 | autor: Švícko

oddíl - Prosím rodiče, aby v mailu od týmu ČSH potvrzovali členství svých dětí. Takový postup je nutný při registraci hráčů do systému. V případě dotazů tel.777 238 792. Poplatek 350,- Kč neplaťte ! Děkuji za spolupráci :-) .

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Coufal Jakub (20)

Kočí Josef (66)

Hentek Lukáš (41)

Tyšer Vojtěch (26)