TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / O víkendu začíná sezóna 23/24, pozvánka do sportovní haly

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 1.9.2023 | zobrazeno: 380x

O víkendu začíná sezóna 23/24, pozvánka do sportovní haly

 


Vážení příznivci bělské házené,

 

sobotním pohárovým utkáním mužů rozehrajeme sezónu 2023 / 2024, v nedělí 3. 9. mají premiéru mladší žákyně na mistrovském turnaji v Hudlicích.

 

V letošním ročníku jsme do soutěží přihlásili družstva přípravky, minižactva, mladších žákyň, mladších žáků, starších žákyň, starších žáků a mužů. Družstvo mladšího dorostu se nám nepodařilo postavit, hráči, kteří z ročníků 2007 / 2008 zůstali, budou hrát II. ligu mladšího dorostu v Mladé Boleslavi. II. liga  je nejnižší dorostenecká soutěž, po dohodě jsme postavili pro letošní ročník společné družstvo z hráčů Ml. Boleslavi, Bělé a České Lípy.

 

V žákovských kategoriích jsme se rozhodli oddělit chlapce a děvčata, i když se soupiskou to bude na hraně. Pomáhat budou podle potřeby hráči a hráčky z nižší kategorie. Co se týče trenérského týmu, jednali jsme s jedním trenérem k mládeži, bohužel jsme se nedohodli. Pozitivní je, že se každý rok aktivně zapojují do trénování rodiče dětí v nejmenších kategoriích, letos nám zase budou pomáhat s přípravkou a minižactvem. V zimních měsících nás po letech bohužel čeká rušení tréninků. Je to z důvodu vytíženosti sportovní haly, přes zimu budou v hale trénovat i fotbalisti SK Bělá. Některé kategorie tak budou trénovat od prosince do konce března jen 1x týdně.  V létě proběhly sportovní příměstský tábor minižactva a soustředění žákyň v Jičíně. V srpnu jsme chtěli odjet na týdenní soustředění všechny týmy mládeže + trenéři, z toho bohužel sešlo během jara, protože v místě konání se posunul termín dostavby hotelu, kde jsme měli bydlet. Od léta 2024 s tímto modelem počítáme. Čeká nás i pokračování spolupráce se školami v Bělé a Kuřívodech. V rámci náborů do oddílu házené chceme udělat turnaj mezi žáky těchto škol. Pro mládež kromě celoročního sportovního programu chystáme v prosinci tradiční Mikulášský turnaj přípravky a v létě 2024 budeme pokračovat v tradici dětského dne s házenou.

 

Muži se po sedmi letech vrací do ligové soutěže, ve skupině SVČ je nečeká nic lehkého, hlavně úvodní kola prověří charakter mužstva. Ukončení činnosti ohlásil brankář Kuka, naopak k nám na závěr kariéry přišli další odchovanci mladoboleslavské házené Tomáš Houška a Vojta Kuchta. V polovině podzimní části se do kádru vrátí dvojčata Kučerova. Jednali jsme se dvěma asistenty k trenérovi Stachovi, ale bohužel se realizační tým mužů nepodařilo rozšířit. V zimní pauze nás čeká jubilejní 70. ročník turnaje mužů O pohár Máchova kraje. Doufáme, že se nám ho povede kvalitně obsadit a důstojně oslavíme jubileum tohoto tradičního turnaje.

 

Pro naše diváky máme i jednu dobrou zprávu, po celý rok bude vstup na všechny domácí akce mužů a mládeže zdarma !

 

Srdečně zveme všechny příznivce do sportovní haly, BĚLÁ DO TOHO !

aktuality

středa 12.6.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 17. 6. od 19.00 hod. v sokolovně.

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.6.

Houška Tomáš (35)

2.6.

Charvátová Anna (15)

4.6.

Šťastný Michal (31)

8.6.

Vlk Jakub (30)

9.6.

Šindelář František (65)

13.6.

Petreková Eliška (13)

13.6.

Strnadová Aneta (12)

13.6.

Šídlo Jakub (18)

14.6.

Hoznauerová Adéla (12)

16.6.

Šilhová Eliška (14)

18.6.

Polesný Lukáš (32)

18.6.

Robotka Daniel (18)

19.6.

Stanev Richard (24)

24.6.

Koštejn Václav (16)

24.6.

Tošovský Antonín (48)

25.6.

Černa Lucie (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák