TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / Sportovní dopoledne s házenou 6.12. 2022

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 8.12.2022 | zobrazeno: 312x

Sportovní dopoledne s házenou 6.12. 2022

 


V úterý 6.12. proběhlo další sportovní dopoledne s házenou pro žáky místní školy. Tentokrát se nám během dopoledne v hale vystřídali všichni prvňáci.

 

Inspiraci jsme našli v jiných klubech a několika republikových projektech plus jsme do toho přidali něco svého.  Vznikla z toho spolupráce s místní základní školou, kdy trenéři našeho oddílu zajišťují hodinu tělocviku pro žáky ZŠ Bělá p.B..  Smyslem je dětem zpestřit formou soutěží a her tělesnou výchovu, vytvořit v nich pozitivní vztah ke sportu a zlepšit jejich pohybovou gramotnost. Při našich hodinách tělocviku seznámíme děti i s ovládáním míče a  zahrají si miniházenou. Během září nám to funguje jako náborová akce a kroužek házené je samozřejmě dětem otevřený po celý školní rok :o).

 

Učitelkám základní školy děkujeme za synergii a máme velkou radost, že tato akce je již nedílnou součástí rozvrhu hodin :o).

 

 

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.4.

Hofta Jiří (38)

9.4.

Sluka Milan (46)

13.4.

Netrval Petr (56)

16.4.

Dubec Robin (15)

26.4.

Brisuda Mikuláš (24)

27.4.

Mensingerová Ella (11)

29.4.

Šebek Vít (36)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák