oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Kroužek házené v Ralsku - Kuřívodech

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pondělí 5.12.2022 | zobrazeno: 511x

Kroužek házené v Ralsku - Kuřívodech

V kooperaci se ZŠ a MŠ Tomáše Ježka v Ralsku - Kuřívodech jsme založili v tomto městě kroužek házené, odkaz na náborový leták školy najdete ZDE

Na starost ho mají učitelky místní školy, vypomáhat s tréninky jim jezdí Martin Dohnal, Lukáš Hentek a Standa Švec.

Kroužek jsme materiálně vybavili a trenérkám zajistilili metodický materiál. Dalším krokem bude děti zapracovat do družstva přípravky v rámci našeho oddílu.

V této lokalitě vidíme velký potenciál, momentálně v našem klubu působí 4 hráči z Kuřívod. Vzdálenost do Bělé p.B. jen 10 km a malá konkurence ostatních sportů. Aktuálně do  kroužku házené v Kuřívodech chodí kolem 17 dětí.

Poděkování patří učitelkám místní ZŠ, s rozjezdem nám pomohl krajský trenér Martin Dohnal. Těšíme se na další spolupráci :o)

čtvrtek 25.7.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 7. od 18.00 hod. v sokolovně.

Šulcová Kamila (24)

Vozáb Jakub (11)