oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Kroužek házené v Ralsku - Kuřívodech

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pondělí 5.12.2022 | zobrazeno: 321x

Kroužek házené v Ralsku - Kuřívodech

V kooperaci se ZŠ a MŠ Tomáše Ježka v Ralsku - Kuřívodech jsme založili v tomto městě kroužek házené, odkaz na náborový leták školy najdete ZDE

Na starost ho mají učitelky místní školy, vypomáhat s tréninky jim jezdí Martin Dohnal, Lukáš Hentek a Standa Švec.

Kroužek jsme materiálně vybavili a trenérkám zajistilili metodický materiál. Dalším krokem bude děti zapracovat do družstva přípravky v rámci našeho oddílu.

V této lokalitě vidíme velký potenciál, momentálně v našem klubu působí 4 hráči z Kuřívod. Vzdálenost do Bělé p.B. jen 10 km a malá konkurence ostatních sportů. Aktuálně do  kroužku házené v Kuřívodech chodí kolem 17 dětí.

Poděkování patří učitelkám místní ZŠ, s rozjezdem nám pomohl krajský trenér Martin Dohnal. Těšíme se na další spolupráci :o)

neděle 29.1.2023 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v úterý 31.1. od 19:00 hod. ve sportovní hale.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Krbeček Jakub (14)

Hrubá Tereza (12)

Janoušková Kateřina (15)

Šídlo Jiří (53)