oddíl házené | stará garda

Sokol Bělá / stará garda / články / Soustředění staré gardy v Krušných horách

téma: stará garda | autor: Švícko | datum: středa 26.1.2022 | zobrazeno: 974x

Soustředění staré gardy v Krušných horách

Tradiční a oblíbené zimní soustředění staré gardy se letos uskutečnilo 19.-23.1. v Abertamech. Sestava tentokrát byla velice silná, na některých je opravdu znát, že muži nestárnou. Opět došlo k rozdělení do sestavy "A" a sestavy "B", áčko si dalo první okruh přes Boží Dar a druhý okruh přes Blatnou, béčko se věnovalo spíše kruhovému tréninku :o). Počasí tentokrát nebylo optimální, ale to nic nezměnilo na tom, že jsem si užili ve stopách spoustu srandy a několik sólových úniků :o). Společné večery se nesly v duchu technicko - taktické přípravy a vzpomínání na nezapomenutelné zážitky během aktivní kariéry. Tešíme se na další setkání bývalých hráčů na červnových oslavách 95 let házené v Bělé pod Bezdězem, na čemž jsme se před návratem domů domluvili.
Organizačně to každý rok zajišťuje Venca "Šíry", za to mu patří velký dík !