TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | stará garda

Sokol Bělá / stará garda / články / Stará garda: Sokol Bělá - Loko Česká Lípa 13:13

téma: stará garda | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 22.9.2011 | zobrazeno: 4591x

Stará garda: Sokol Bělá - Loko Česká Lípa 13:13


V sobotu 17. září 2011 se v Novém Boru po několika letech sešlo při zápase družstvo starých pánů. Utkání bylo sehráno při příležitosti přejmenování novoborské haly na halu ing.Františka Arnošta. Naše mužstvo nastoupilo proti hráčům Loko Česká Lípa s jasným cílem soupeře rychlými protiútoky uběhat a hlavně vyhrát. Vzhledem k tomu, že v mužstvu Loko bylo i několik hráčů A mužstva, byl tento cíl poněkud ztížený. Poměr hráčů byl 6:15 v náš neprospěch a proto nám družstvo Č. Lípy 2 hráče a po poločase i gólmana půjčilo. V utkání jsme nastoupili ve složení Jiří Cehák, Tomáš Křivánek, Petr Netrval,František Šindelář, Eda Hríb, Mirek a Petr Šanda.
Bohužel se oba týmy nedokázaly domluvit na dresech a proto hrály oba v červených. Nutno říci, že alespoň čísla nebyla stejná a tak ulehčovala orientaci zvláště těm hráčům, kteří viděli dobře na dálku.

Utkání začalo oboustranným ostřelováním branek, ale oba brankáři žádnou střelu nepustili. Do vedení šlo mužstvo České Lípy a to až na stav 3:0, nám se povedlo stáhnout na 3:2 půjčeným hráčem Antonínem Jetenským. Zpočátku se nám nedařila střelba a trochu nám vadil balón, a tak jsme po 20 minutách prohrávali 9:7.
Po přestávce se nám povedlo hru zlepšit a začali jsme se prosazovat i střelecky. Na křídle hrál výborně Mirek Šanda, který vstřelil 3 góly, některé z nuly a i s pádem. Branku z prostoru spojky neúnavně ostřeloval Cehák. V pivotu se střídal Hríb s Křivánkem. Rozehrávat hru a přihrávky do pivota dobře zkoušel Petr Šanda. Po spolupráci s Cehákem vstřelil 5 gólů Netrval. 1 gól z prostoru pivota dával Křivánek. V brance chytal prvních 20 minut velmi dobře Šindelář. Sedmimetrový hod házel a proměnil Hrib, který se slovy dej to sem, já to dám vyhodil již nachystaného Netrvala.

Utkání se hrálo 1x20, 1x15 minut a skončilo spravedlivou remízou 13:13. Po utkání odměnila zaplněná hala oba týmy za předvedenou hru dlouhým potleskem. Proběhlo společné focení, zjišťování zdravotního stavu a výměna názorů typu kdo komu co. Tak zase někdy.

Branky: Netrval 5, Mirek Šanda 3, Jetenský 2, Hrib 1, Křivánek 1, Petr Šanda 1

Autor: Bohouš

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.5.

Šídlo Jiří (24)

6.5.

Austová Zuzana (12)

6.5.

Beneš Tomáš (30)

7.5.

Hrdličková Aneta (15)

13.5.

Erben Josef (15)

17.5.

Chocholouš Jakub (17)

18.5.

Myšák Jan (29)

21.5.

Hradiský Lukáš (22)

21.5.

Šírek Jaroslav (32)

24.5.

Do Quoc Anh (13)

27.5.

Loukotka Patrik (16)

31.5.

Sommerová Ella (11)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák