TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | st. žákyně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / st. žákyně / články / 1. Kolo LKP - 10.12.2023 Hostivice

téma: starší žákyně | autor: Hrubas | datum: středa 13.12.2023 | zobrazeno: 791x

1. Kolo LKP - 10.12.2023 Hostivice

Družstvo házenkářek starších žákyň Sokol Bělá pod Bezdězem na turnaji v Hostivicích 


V neděli 10.12.2023 jsme se zúčastnili posledního turnaje podzimní časti středočeské krajské soutěže starších žaček, který se tentokrát konal v Hostivicích. Na turnaji jsme se utkali s děvčaty z Příbrami, Hostivic a Mělníka. I tentokrát náš tým doplnily hráčky mladších žaček Austová, Hrubá, Sabolová a Strnadová.

 

Sokol Bělá x Spartak Příbram 20:11 (10:8)
V přímém souboji o čelo tabulky jsme se utkali s  oslabeným týmem z Příbrami, kterému chyběly tři hráčky základní sestavy. Úvod utkání se nám příliš nevydařil, když nám chyběl větší pohyb a nasazení v obraně, přesto jsme si vypracovali dvoubrankové vedení.
Ve druhém poločase se naše hra trochu zlepšila, soupeřkám začaly docházet síly a v poklidu jsme dovedli utkání do vítězného konce.
Na utkání jsme se velice těšili, bohužel na hře soupeře byla absence klíčových hráček velice znát. K vítězství nám stačil podprůměrný výkon, kdy jsme neproměnili mnoho vyložených šancí. Střelecky se dařilo Elišce Šilhové a Vanese Pecové, v brance odchytala povedené utkání Aneta Hrdličková.
detail utání >>>

 

Sokol Bělá x Lions Hostivice 22:23 (8:10)
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti domácímu týmu, který neměl žádnou hráčku na střídání. K utkání jsme bohužel přistoupili jako „mistři světa“, bez bojovnosti, pohybu a nasazení. Naopak domácí hráčky měly ukázkové nasazení, bojovaly, proměňovaly vyložené šance, a tak si v 15 minutě vypracovaly vedení 9:5. Do poločasu se nám podařilo snížit na ještě přijatelných 10:8.
Ve druhém poločase holky začaly bojovat, ale bohužel jsme neproměňovaly vyložené šance. Těžko se prosazovaly proti pohyblivé obraně 3:3 domácích. V závěru utkání to byla již křeč, sice jsme vyrovnaly na 22:22, ale nakonec si zaslouženou výhru připsaly domácí hráčky.
Střelecky se dařilo Vanese Pecové, příkladně bojovala Eliška Šilhová. Bohužel jako jediná.
detail utání >>>

 

Sokol Bělá x Házená Mělník 19:17 (11:9)
Do posledního utkání jsme nastoupili podobně jako do utkání s Hostivicemi. Bez nasazení, bojovnosti a pohybu. Obrana byla nedůrazná, v útoku jsme zahazovali jednu šanci za druhou.
V průběhu celého utkání jsme i přesto udržovali mírné vedení. Sice se soupeřky v 37. minutě dostaly do vedení 17:16, ale v závěru jsme šňůrou tří branek rozhodli o našem vítězství.
Tentokrát se střelecky dařilo Káje Měšťanové, Vanese Pecové a Terce Hrubé.
detail utání >>>

 

Sestava a branky Bělá na turnaji:
A.Hrdličková - K.Měštanová 13, V.Pecová 17, E.Šilhová 13/2, L.Šárogová 3, L.Jeřábková, T.Hrubá 7, Z.Austová 5, I.Sabolová, A.Strnadová 2

 

Z posledního turnaje bohužel odjíždíme velice nespokojeni. Moc nás mrzí přístup holek, které kromě druhého poločasu s Hostivicemi, nebojovaly a všechna utkání odchodily.
Chyběl nám především lepší pohyb a hlavně chuť do hry. Holky absolutně ignorovaly jakékoliv rady trenérů. Byly schopné udělat několikrát stejnou chybu v obraně, v útoku až komicky přehlížely zcela volné spoluhráčky na křídlech.
Po podzimní části soutěže máme stejný počet bodů jako vedoucí Příbram a Kutná Hora. Uvidíme, jak děvčata přistoupí k zimní přípravě, každopádně potenciál ke zlepšení je veliký.

 

Na závěr děkujeme pořadatelům za organizaci turnaje, rozhodčím za řízení utkání, soupeřům za férovou hru a TS města Bělá pod Bezdězem za pomoc s dopravou.

aktuality

sobota 18.5.2024 | autor: Švícko

starší žákyně - Sobotní turnaj starších žákyň 18. 5. v Mělníku je z důvodu špatného počasí přeložený na 8. 6.

aktuální výsledky

5.5.

TJ Spartak Příbram

Příbram

28

LKP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

17

5.5.

Házená Mělník

Mělník

15

LKP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

20.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

23

LKP

Házená Poděbrady

Poděbrady

23

příští utkání

25.5.

TJ Spartak Příbram

Příbram

11.kolo

09:55

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

LKP

25.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

11.kolo

11:45

Lions Hostivice

Hostivice

LKP

25.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

11.kolo

14:30

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

LKP

oslavenci

4.5.

Šídlo Jiří (24)

6.5.

Austová Zuzana (12)

6.5.

Beneš Tomáš (30)

7.5.

Hrdličková Aneta (15)

13.5.

Erben Josef (15)

17.5.

Chocholouš Jakub (17)

18.5.

Myšák Jan (29)

21.5.

Hradiský Lukáš (22)

21.5.

Šírek Jaroslav (32)

24.5.

Do Quoc Anh (13)

27.5.

Loukotka Patrik (16)

31.5.

Sommerová Ella (11)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák