TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | st. žákyně

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / st. žákyně / články / 5. Kolo LKP - 4.11.2023 Příbram

téma: starší žákyně | autor: Hrubas | datum: pondělí 6.11.2023 | zobrazeno: 1513x

5. Kolo LKP - 4.11.2023 Příbram

Družstvo házenkářek starších žákyň Sokol Bělá pod Bezdězem na turnaji v Sedlčanech 


V sobotu 4.11.2023 jsme si udělali výlet do Sedlčan, kde jsme se zúčastnili 5. kola ligy krajského přeboru starších žákyň, které pořádal tým Příbrami. Tentokrát jsme zde odehráli dvě utkání s Poděbrady a doposud neporaženou Kutnou Horou. Tým doplnily hráčky mladších žákyň Terka Hrubá, Zuzka Austová, Lucka Charvátová, Klárka Udatná a nově posila z mladších žákyň Mladé Boleslavi Eliška Petreková.

 

Sokol Bělá x Házená Poděbrady 23:16 (14:8)
Do první utkání jsme nastupovali s cílem dát větší prostor hráčkám mladších žákyň, aby získaly cenné zkušenosti. Bohužel jsme k utkání přistoupili laxně a bez většího nasazení, a tak se očekávané hladké vítězství nekonalo. Nakonec jsme uhráli utrápenou výhru po mdlém výkonu.
Detail utkání >>>

 

Sokol Bělá x Sparta Kutná Hora 21:16 (7:11)
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti vedoucímu týmu tabulky a chtěli jsme se pokusit s tímto soupeřem konečně zvítězit. Bohužel jsme navázali na výkon z prvního utkání a po odevzdaném prvním poločase jsme prohrávali o čtyři branky. Do druhého poločasu jsme nastoupili se zcela jiným přístupem, holky bojovaly, zlepšily pohyb v útoku i obraně, a nakonec mohly oslavit zasloužené vítezství. Po zklamání v prvním poločase musíme holky pochválit za výkon v poločase druhém.
Detail utkání >>>

 

Sestava a branky Bělá na turnaji:
A.Hrdličková - K.Měštanová 14, V.Pecová 13, E.Šilhová 3, L.Šárogová,  L.Charvátová, L.Jeřábková 1, T.Hrubá 3, Z.Austová 5/1, K.Udatná 1, Petreková 4/1

 

I na tomto turnaji jsme nepoznali pachuť porážky, ale musíme si přiznat, že tři ze čtyř poločasů jsme odehráli špatně. Ve druhém poločase s Kutnou Horou si holky dokázaly, že když budou všechny bojovat a hrát s maximálním nasazení, tak není žádné utkání ztracené.
Střelecky tým táhly tradičně Kája Měšťanová a Vanesa Pecová. Velice povedený turnaj odehrály Lucka Šárogová, Eliška Šilhová a Zuzka Austová, které sice nevstřelily příliš branek, ale příkladně bojovaly. Opět se v brance dařilo Anetě Hrdličkové, která nás v důležitých okamžicích podržela. Více odvahy a lepší výkony očekáváme od mladších žaček. Přesto povedené okamžiky ukázaly Terka Hrubá a Eliška Petreková.

Před závěrečnými turnaji podzimní části jsme na třetím místě s dvoubodovou ztrátou na vedoucí týmy z Příbrami a Kutné Hory, což je skvělý výsledek. O to více nás může mrzet nepovedený domácí turnaj, kde jsme ztratili zbytečně 4 body. Nadále budeme pracovat na obraně a útočných činnostech hráček. Je skvělé, že holky mají chuť trénovat a pracovat na sobě.

 

Na závěr děkujeme pořadatelům za organizaci turnaje, rozhodčím za řízení utkání, soupeřům za férovou hru a TS města Bělá pod Bezdězem za pomoc s dopravou.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

8.6.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

16

LKP

Házená Poděbrady

Poděbrady

25

8.6.

Házená Mělník

Mělník

21

LKP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

14

25.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

17

LKP

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora

21

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Houška Tomáš (35)

2.6.

Charvátová Anna (15)

4.6.

Šťastný Michal (31)

8.6.

Vlk Jakub (30)

9.6.

Šindelář František (65)

13.6.

Petreková Eliška (13)

13.6.

Strnadová Aneta (12)

13.6.

Šídlo Jakub (18)

14.6.

Hoznauerová Adéla (12)

16.6.

Šilhová Eliška (14)

18.6.

Polesný Lukáš (32)

18.6.

Robotka Daniel (18)

19.6.

Stanev Richard (24)

24.6.

Koštejn Václav (16)

24.6.

Tošovský Antonín (48)

25.6.

Černa Lucie (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák