oddíl házené

Sokol Bělá / hráči bělské házené / články / Bajtalon Ondřej

téma: hráči bělské házené | autor: Bohouš | datum: čtvrtek 1.1.2015 | zobrazeno: 1370x

Bajtalon Ondřej

Ondřej Bajtalon

Datum a místo narození:

31. 3. 1973 – Mladá Boleslav

Přezdívka:

Babič

Rodina a rodinný stav:

Rodiče: Josef Bajtalon (1948), Marie Bajtalonová rozená Musilová (1950)

Manželka: Olga Bajtalonová rozená Milová (1971)

Děti: Ondra (2011), Denis (1998), Soňa a Silva (1989)

Bydliště:

Havlíčkova 590, Mladá Boleslav

Povolání:

Státní správa

Vzdělání / vojna:

Bakalářské – VŠEM Praha (2005 – 2010)

VP Bělá p. Bezdězem, Mimoň (1992 – 1993)

Životní cíl:

Nezklamat nejbližší, dobře vychovat děti

Záliby, kromě házené:

Rodina, sport, chata, stanování

Hrál za Sokol Bělá v letech:

1992 - 2013

Bývalí spoluhráči v bělském dresu:

Peška, Kaňka, Zajac, Šindelář, Svoboda, Peterka, Netrval, Kulas, Bartoň, Musil, Vaněk, Stachové, Švec, Hrubý, Hendrych, Renza, Kabátník, Tošovský, Kubíček…..

Hrál za oddíly:

1982 – 1992 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

1992 – 2013 Sokol Bělá p.Bezdězem

Tvůj největší úspěch v házené:

Postup do 2. ligy s Bělou p.Bezdězem

Jak dlouho hraješ/hrál házenou:

1982 - 2013

První trenér:

Kadavá, Kadavý

Na které trenéry rád vzpomínáš:

V mládí v Mladé Boleslavi určitě již zmiňovaní manželé Kadavý, poté dlouhou dobu Pavel Baar, Honza Urban, s kterým jsem se jako s trenérem potkal jak v Mladé Boleslavi, tak poté i v Bělé p. Bez. Tam se nedá jednoznačně zapomenout na jména jako Křížek, Tošovský, Zajac, Bartoň.

Na které spoluhráče rád vzpomínáš:

Tuto sekci musím opět rozdělit na etapy mládežnické v Mladá Boleslavi a dospělé v Bělé p. Bez. V začátcích to byli kluci, s kterými jsem zároveň vyrůstal, tedy Plevka, Tříska, Beckert a další. V Bělé to jsou pak jména, která jsem již uvedl v rubrice bývalí spoluhráči. Nedá se zapomenout na zážitky, které se udály mimo palubovky (zájezd na fotbalové utkání do Jablonce n. Nisou s Ivanem Zajacem, všechny tenisové turnaje Na Výsluní, všechna soustředění atd.). Nerad bych na někoho zapomněl, ale v Bělé jsem nejvíce prožil s Alešem Stachem, Láďou Hrubým, Radimem Vaňkem a Standou Švecem.

Na které utkání nejraději vzpomínáš:

Asi nemám žádné konkrétní, obecně to jsou všechna vítězná. Krásná utkání jsme sehráli jak na venkovním hřišti v Bělé p. Bez., poté po postupu do 2. ligy v hale v Mladé Boleslavi a konečně v hale v Bělé p. Bez. Všechna měla nezapomenutelnou atmosféru.

Tvůj oblíbený post:

Křídlo, a když bylo potřeba, tak i střední spojka

Oblíbený soupeř:

Čelákovice, Zruč, Dvůr Králové, Aritma Praha. Výborné byly zápasy s dlouhou dojezdovou vzdáleností, kdy jsme byli schopni vše dobře zhodnotit.

Neoblíbený soupeř:

Samozřejmě Slavie Praha, Louny, Mimoň, Strakonice, kde mi jednou trenér nedal možnost vyniknout z neznámých důvodů……

Nejlepší hala/hřiště kde si hrál:

Pěkné haly jsou ve Dvoře Králové, v Praze na Slavii a také v Jablonci. Zvláštní vztah jsem si však vytvořil k té domácí v Bělé p. Bez. I díky ní jsem si prodlužoval kariéru, dá se říci, že je to moje srdeční záležitost.

rok 1973Ondřej na maturitním plese.Družstvo Sokol Bělá /1995/ - Karel Urban, Musil, renza, šindelář, Peška, Kaňka, Netrval, Vacho, Jan Urban, Bernard, švec, Stach Aleš, Stach Petr, Bartoň, Čtvrtník a Bajtalon.Družstvo dorostenců AŠ Mladá Boleslav - Ondra je mezi brankáři.

Poslední články:

[1.1.2015] Netrval Petr
[1.1.2015] Hrubý Vladimír
[1.1.2015] Musil Radek
[1.1.2015] Franta Šindelář
[1.1.2015] Stanislav Švec
[1.1.2015] Jiří Cehák

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)