TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Turnaj Kostelec nad Labem

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: pátek 9.6.2023 | zobrazeno: 143x

Turnaj Kostelec nad Labem


V sobotu jsme odehráli poslední turnaj této sezóny v Kostelci nad Labem. Hrálo se za krásného slunného počasí na venkovním hřišti. Našimi soupeři byli Mělník dívky, Mělník chlapci, Kostelec nad Labem a Úvaly B. Hrací doba utkání byla 2 x 15 minut.

 

Celý první poločas proti Mělníku dívky nám trvalo, než jsme se dostali do tempa a zaslouženě úvodní poločas prohráli. Náš pohyb nebyl, jaký jsme si představovali a dělali jsme mnoho technických chyb. Od začátku druhého poločasu se naše hra velmi zlepšila, dařil se nám rychlý přechod do útoku a dělali méně technických chyb. Nakonec jsme výsledek otočili díky zlepšené obraně a přesnější střelbě.

 

Druhé utkání jsme odehráli proti Mělníku chlapci. Tohoto soupeře jsme nedokázali během sezóny porazit. Proto před utkáním došlo z naší strany k motivaci v podobě navštívení Mc Donalds v případě vítězství. Za předvedený výkon musíme děti pochválit. Byl to nejpovedenější zápas celé sezóny. V obraně všichni bojovali, pomáhali si, hecovali. V útoku se prosazovali jeden na jednoho, proměňovali brankové příležitosti. Dařila se nám kombinace spojek a utkání zaslouženě vyhráli.

Mezi dalším utkání jsme měli opět dlouhou pauzu, proto jsme se rozhodli vzít děti na zmrzku a limču do místní cukrárny.

 

Ve třetím utkání nás čekal domácí Kostelec, který nás během sezóny porážel rozdílem tříd. První poločas nás domácí opět přehrávali jako celou sezónu a vypadalo to, že se do Mc Donalds nepodíváme. V druhým poločase, ale přišlo z naší strany velké zlepšení. Přitvrdili jsme v obraně a začali se více prosazovat v útoku. Najednou jsme zjistili, že i proti vyšším hráčům se dá hrát a naše sebevědomí každou minutou rostlo. Škoda prvního poločasu, mohlo to být velmi vyrovnané utkání.

 

Závěrečné utkání proti Úvalům B se odehrávalo pozdě odpoledne a na obou mužstvech byla znát únava. Je to dáno i tím, že turnaje jsou roztažené do celého dne a mezi zápasy jsou dlouhé pauzy. Poslední zápasy nám nevycházeli a většinou náš výkon byl nejhorší. Trochu jsem byl napnutý, jak poslední zápas odehrajeme. Na štěstí jsme na soupeře vlítnuli a první poločas je doslova přejeli. V druhém poločase už nám docházela energie a začala se projevovat únava. Soupeř na tom byl stejně, a proto se druhý poločas dohrával v klidnějším tempu.

Za celý turnaj musíme děti moc pochválit. Předvedená hra, nadšení, nasazení a bojovnost byla v každém zápase vidět, a to nám udělalo velkou radost.

 

Sestava branky:

Hofer Vojta, Nguyen Tomáš, Tom Nikolas 2, Kubíček Tomáš 2, Vávra Šimon 2, Hanes Petr 2, Müller Matyáš 11, Austová Zuzka 1, Charvátová Lucka, Hrubá Terka 7, Tříska Honza 8, Mašek Alex 5, Nguyen Tomáš ml., Tom Honza 14.

Za pomoc s dopravou a podporou během turnaje děkujeme pánům Tomovi a Hanesovi.

 

Od podzimu se budeme muset rozloučit s ročníky 2010, které budou přecházet do kategorie starších žáků.

Závěrem bychom Vás chtěli pozvat na ukončení sezóny. Bližší informace najdete na odkaze https://sokolbela.cz/index.php?team=23&str=clanky&detail=2583

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

23.9.

Házená Poděbrady

Poděbrady

12

SL-A

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

13

23.9.

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

9

SL-A

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

9

23.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

3

SL-A

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

13

příští utkání

7.10.

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

2.kolo

09:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SL-A

7.10.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

2.kolo

10:45

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SL-A

7.10.

Házená Poděbrady

Poděbrady

2.kolo

12:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SL-A

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (31)

10.10.

Najmanová Natálie (12)

13.10.

Renza Václav (46)

13.10.

Sluka Tomáš (12)

17.10.

Švec Stanislav (47)

22.10.

Smejkal Josef (25)

23.10.

Kerbl Vojtěch (16)

24.10.

Hríb Lukáš (14)

26.10.

Kubíček Tomáš (13)

31.10.

Tom Nikolas (11)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Česká obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák