TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ml. žáci

 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Turnaj Kostelec nad Labem

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: čtvrtek 16.5.2024 | zobrazeno: 3570x

Turnaj Kostelec nad Labem

 


 

V neděli 11. května jsme odehráli turnaj v Kostelci nad Labem, kde se hraje tradičně na venkovním hřišti. Našimi soupeři byli domácí Kostelec, Kolín B, Úvaly C a Libčice nad Vltavou.


 

Sokol Bělá pod Bezdězem – TJ Sokol Kostelec nad Labem 13:16

 

Proti domácímu celku jsme měli výborný vstup do utkání a brzy si vytvořili čtyřbrankový náskok. Bohužel jsme přestali proměňovat vyložené šance a soupeř stihl do poločasu skóre otočit. Druhý poločas pro nás nezačal dobře a nechali se zbytečně vylučovat. To nás bohužel stálo bodový zisk. Sice jsme prohráli, ale herní projev nebyl špatný.


 

Sokol Bělá pod Bezdězem – HC Kolín B 16:4

 

Ve druhém utkání jsme od začátku vedli a skóre postupně navyšovali. Soupeře jsme pouštěli jen ojediněle do šancí. My si naopak šance vytvářeli a proměňovali je. Posty spojek si vyzkoušeli kluci, kteří hrají většinou na křídlech a vedli si moc dobře.


 

Sokol Bělá pod Bezdězem – TJ Sokol Úvaly C 11:11

 

Do zápasu proti Úvalům jsme vstoupili bez nasazení, pohybu a zápalu do hry. Dostávali jsme laciné branky, my se v útoku naopak trápili. V obraně se nám také nedařilo a neměli jsme se o co opřít, abychom vývoj utkání zvrátili v náš prospěch. Utkání skončilo remízou, kterou jsme si ani nezasloužili.


 

Sokol Bělá pod Bezdězem – TJ Sokol Libčice nad Vltavou 12:12

Před posledním zápasem jsme si řekli pár věcí, které musíme zlepšit, aby se neopakovalo utkání s Úvaly. Hned od začátku bylo vidět, že se kluci poučili. Nasazení a pohyb se nedal vůbec s předchozím utkáním srovnat. Sice jsme celé utkání prohrávali o jednu až dvě branky, ale bojovali jsme do samého závěru a za to byli odměněni remízou.


 

Sestava/branky:

Hofer Vojtěch, Nguyen Hoang Long, Kriššák Jakub 4, Nikodém Oldřich, Hanes Petr 5, Šenkýř Vojtěch, Sluka Tomáš 9, Müller Matyáš 18, Nguyen Viet Toung 7, Fryček Patrik 1, Do Quoc Anh 4, Vozáb Jakub 4.


 


 

Za pomoc s dopravou děkujeme TS města. Podpořit na turnaj nás přijela rodina Hanesova a na poslední utkání i rodina Kriššákova. Velké díky patří Davidu Fryčkovi, který přivezl stan, kde jsme měli možnost se schovat před sluncem a zároveň ho využít jako zázemí během turnaje.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

žádné utkání nenalezeno

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

4.7.

Šulcová Kamila (24)

7.7.

Vozáb Jakub (11)

8.7.

Hamšík Jakub (26)

13.7.

Klímová Michaela (11)

15.7.

Loukotka Jakub (25)

15.7.

Macoun Jaroslav (26)

15.7.

Mašek Alex (14)

21.7.

Müller František (44)

22.7.

Šulc Filip (26)

24.7.

Bártová Eliška (12)

24.7.

Humpola Matěj (22)

26.7.

Bernard Michal (24)

27.7.

Vaněk Viktor (23)

28.7.

Hanes Petr (12)

31.7.

Fryček Patrik (11)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák