TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mistrovský turnaj v Kutné Hoře

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: úterý 14.3.2023 | zobrazeno: 214x

Mistrovský turnaj v Kutné Hoře

 


V Kutné Hoře jsme odstartovali jarní část mistrovských turnajů SKSH mladšího žactva. Po dohodě s trenéry Petrem Netrvalem a Lubošem Šilhou jsme se rozhodli nominovat jen chlapce, protože děvčata budou vypomáhat starším žákyním 18.3. na domácím turnaji. Bohužel se nám v pátek omluvili dva hráči a na turnaj jsme odjížděli pouze v jedenácti. Našimi soupeři byli Zruč, Turnov, Kutná Hora A, Kutná Hora B.

 

Zruč byla našim prvním soupeřem a zaslouženě nás porazila rozdílem třídy. Hrála s vysunutou obranu na půlící čáře a až na pár výjimek jsme si s tím nedokázali poradit. Ztráceli jsme mnoho míčů a dostali většinu branek z rychlého protiútoku.

 

Druhým soupeřem nám byla Kutná Hora B, kterou jsme po velmi dobrém výkonu porazili. Výborný výkon převedli brankáři. Dařilo se zejména spojkám, které se prosazovaly jeden na jednoho a úspěšně zakončovaly vytvořené šance. Po zápase panovala dobrá nálada a těšili jsme se na zápas s Turnovem.

 

Před zápasem s Turnovem došlo konečně na pokřik a nabuzení se na soupeře. Vypadalo to, že jsme na zápas nažhavení, ale bohužel tomu tak nebylo. Než jsme se rozkoukali, soupeř nám vstřelil rychlých pět branek a byli jsme jak opaření. To mělo vliv na celý zápas.  Místo vyrovnaného utkání jsme zaslouženě prohráli.

 

Posledním naším soupeřem byla Kutná Hora. V tomto utkání jsme už doplatili na užší kádr a fyzicky   na domácí nestačili. Na druhou stranu musím kluky pochválit za druhý poločas, kde dokázali ze sebe vyždímat poslední zbytky sil.

 

Sestava, branky: Vojtěch Hofer, Vojtěch Šenkýř, Alex Mašek, Jan Tom 13, Jan Tříska 5, Šimon Vávra, Matyáš Müller 7, Tomáš Sluka 7, Vítek Drašnar 3, Nikolas Tom, Matěj Chocholouš 5

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat technickým službám s dopravou a Milanu Slukovi za pomoc na turnaji.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

23.6. | 16:00

Rozlučka se sezónou

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

2.6.

Charvátová Anna (14)

4.6.

Šťastný Michal (30)

8.6.

Vlk Jakub (29)

9.6.

Šindelář František (64)

13.6.

Šídlo Jakub (17)

16.6.

Šilhová Eliška (13)

18.6.

Polesný Lukáš (31)

18.6.

Robotka Daniel (17)

19.6.

Stanev Richard (23)

24.6.

Koštejn Václav (15)

24.6.

Tošovský Antonín (47)

25.6.

Černa Lucie (14)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák