TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Mistrovský turnaj v Mělníku - 26.11.2022

téma: mladší žáci | autor: Hrubas | datum: úterý 29.11.2022 | zobrazeno: 262x

Mistrovský turnaj v Mělníku - 26.11.2022

Mladší žáci na turnaji v Mělníku 


V sobotu 26.11. jsme se zúčastnili turnaje mladších žáků v Mělníku. Bohužel se nám před turnajem omluvilo z různých důvodů 14 dětí, a tak jsme odcestovali pouze s deseti dětmi, z toho polovina ročníku 2012 (minižáci).

 

Naším prvním soupeřem byl tým Úval C, který tvoří hráči ročníku 2012. S tímto soupeřem jsme odehráli vyrovnané utkání, i když jsme opět prospali první poločas. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb, několik dobrých zákroků předvedl v brance chytající Hofer.

 

Ve druhém utkání jsme poměřili síly s týmem Úval A složený z hráčů ročníku 2010. Tento tým patří do špičky středočeské divize a bylo to v průběhu celého utkání znát. Nestačili jsme absolutně v ničem.  Za celé utkání jsme vstřelili pouze dvě branky! Rozdíl byl opravdu obrovský. Nejvíce nás ovšem mrzí přístup našich hráčů, kteří celé utkání odchodili.

 

Bohužel jsme se turnaje zúčasnili ve velice oslabené sestavě, kdy byl v naší sestavě pouze jeden zkušenější hráč ročníku 2010. O to víc nás mrzí, že hráči, kteří tentokrát dostlali velký prostor na hřišti zklamali především svým přístupem.

 

Utkání s týmy Úval A, Zruče, Hostivic, Kostelce jsou pro nás velice cenná. Hráči i my trenéři vidíme, kde se nachází špička středočeské divize, v čem zaostáváme a na čem musíme především zapracovat.

 

Doufáme, že se hráči z tohoto turnaje poučí a budou na tréninku více a poctivěji pracovat, abychom v budoucnu odehráli vyrovnaná utkání i s těmito týmy.

 

Sestava Bělé: Hofer – Vávra 1, Hanes 1, Udatná, Jeřábková, Drašnar 1, Tříška 1, Sluka 4, Chocholouš 1, Tom 5

 

Za pomoc s dopravou děkujeme TS Bělá pod Bezdězem a rodičům.

 

Poslední turnaj v roce 2022 odehrajeme opět v Mělníku, když se bude jednat o tréninkový turnaj, kde bychom se chtěli představit s týmy chlapců a dívek.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

23.6. | 16:00

Rozlučka se sezónou

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

2.6.

Charvátová Anna (14)

4.6.

Šťastný Michal (30)

8.6.

Vlk Jakub (29)

9.6.

Šindelář František (64)

13.6.

Šídlo Jakub (17)

16.6.

Šilhová Eliška (13)

18.6.

Polesný Lukáš (31)

18.6.

Robotka Daniel (17)

19.6.

Stanev Richard (23)

24.6.

Koštejn Václav (15)

24.6.

Tošovský Antonín (47)

25.6.

Černa Lucie (14)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák