TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ml. žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Mistrovský turnaj Kostelce n.L. - 18.9.2022

téma: mladší žáci | autor: Hrubas | datum: úterý 20.9.2022 | zobrazeno: 501x

Mistrovský turnaj Kostelce n.L. - 18.9.2022

Mladší žáci na turnaji Kostelce nad Labem 


V neděli se v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem neplánovaně konal mistrovský turnaj mladšího žactva. Z důvodu špatné předpovědi počasí jsme ho po dohodě s Kostelcem a Exekutivou SKSH přesunuli do Bělé pod Bezdězem.

Ve středočeské lize mladšího žactva je v letošním ročníku celkem 18 týmů. V každém kole se hrají 3 turnaje po šesti družstvech, na každém turnaji odehraje každé družstvo dva zápasy 2x 20 minut bez ukazatele skóre.

 

První zápas jsme odehráli proti Kutné Hoře. Stále se učíme obranu 3:3 a i přes některé nedostatky se v ní zlepšujeme. V útočné činnosti jsme nedělali tolik technických chyb jako na přípravném turnaji na Mělníku. Dostali jsme se do hodně střeleckých příležitostí, ale bohužel náš nešvar v podobě střelby doprostřed branky nám neumožnil více vstřelených gólů. Naši brankáři podali nadprůměrný výkon a byli nám oporou. Tento zápas jsme brali jako povedený a s napětím jsme očekávali následující utkání.

Našim dalším soupeřem byla Zruč, která předvádí rychlou a jednoduchou házenou s rychlým přechodem do útoku. V tomto zápase jsme dostali tvrdou lekci. V útoku jsme si nedokázali poradit s osobní obranou a uvolnění hráče jeden na jednoho byl spíš výjimkou. Chyběl nám i pohyb hráčů bez míče, které vedlo k mnoha ztrátám. Z toho pramenily rychlé protiútoky a dostávali jsme jeden gól za druhým. Nejvíce nás mrzela naše odevzdanost a velmi pomalý návrat do obrany. To vedlo k našemu častému, téměř hokejovému střídání. Nálada byla po zápase špatná, v šatně jsme si vše vyříkali.

 

Sestava:

Zuzka Austová 3, Natálka Najmanová, Lucka Šárogová 1, Eliška Šilhová 5, Teka Hrubá, Iza Sabolová 1, Aneta Smékalová 2, Klárka Udatná, Lukáš Sotona, Vojta Šenkýř, Tomáš Kubíček, Mates Müller 2, Tomáš Sluka 3, Vítek Drašnar, Petr Hanes 1, Šimon Vávra.

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat Standovi Švecovi za součinnost s Kostelcem a Exekutivou SKSH, že se dokázali rychle domluvit na přesunutí turnaje z Kostelce do Bělé. Vaškovi Renzovi a jeho týmu za zajištění občerstvení. Káje Měšťanové za pomoc u stolku. Rodičům za podporu na turnaji.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

25.11.

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

13

SL-FB

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

20

25.11.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

13

SL-FB

Házená Mělník

Mělník

12

25.11.

HC Kolín

Kolín

12

SL-FB

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

13

příští utkání

7.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

1.kolo

09:00

HC TJ AŠ Mladá Boleslav

Mladá Boleslav

2LKP

7.4.

Házená Mělník

Mělník

1.kolo

11:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LKP

7.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

1.kolo

13:00

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

Libčice

2LKP

oslavenci

1.2.

Malý Igor (17)

5.2.

Pecová Vanesa (15)

8.2.

Udatná Klárka (12)

11.2.

Ziemba Tadeáš (17)

20.2.

Hašulová Sára (11)

20.2.

Kastnerová Sára (22)

22.2.

Charvátová Lucie (12)

22.2.

Vejtruba Ondřej (19)

24.2.

Měšťanová Karolína (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák