TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší žáci

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší žáci / články / Přípravný turnaj v Mělníku - 3.9.2022

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: pondělí 5.9.2022 | zobrazeno: 223x

Přípravný turnaj v Mělníku - 3.9.2022

Mladší žáci na turnaji v Mělníku 


V sobotu 3.9. jsme na Mělníku odehráli přípravný turnaj před sezónou. Hrálo se na venkovním hřišti s umělým povrchem každý s každým 2x12 minut dvoukolově bez počítání skóre. Našimi soupeři byly družstva chlapců z Mladé Boleslavia a dívek z Mělníka.

 

Na trénincích se věnujeme obraně 3:3, kterou jsme praktikovali i na turnaji. V úvodním zápase proti Mladé Boleslavi se nám tato obrana celkem dařila, a i když v ní máme ještě nedostatky, tak jsme byli spokojeni. V útoku jsme se dokázali střelecky prosazovat a tak v týmu vládla spokojenost. V druhém zápase proti domácím se nám v obraně opět dařilo a díky ní se několikrát podařilo založit rychlý protiútok. Bohužel při přechodu do rychlého protiútoku jsme se občas nevyvarovali technickým chybám, kdy jsme si na pár metrů nedokázali přihrát. K našemu údivu bylo největším problémem sebrání kutálejícího se míče ze země. I přes tyto nedostatky jsme se však střelecky prosazovali a vsítili několik branek. Nepovedený zápas jsme sehráli na úvod druhého kola s Mladou Boleslaví, ve kterém nám chyběl pohyb jak v obraně, tak v útoku. Po zápase proběhla důrazná promluva s hráči. V posledním utkání jsme se zlepšili jak v obranné, tak i v útočné činnosti. Někteří hráči už byli fyzicky vyčerpání, proto jsme dohrávali v užší sestavě.

 

Turnaj nám byl vodítkem, na co bychom se měli v následujících trénincích zaměřit. I přes jeden nevydařený zápas musíme tým pochválit za bojovnost a nasazení. Sestavu jsme se snažili složit tak, aby hráli chlapci a dívky zvlášť. Kluků bylo pouze pět, proto jsme je doplnili vždy jednou dívkou.

 

Sestava: Jeřábková, Šárogová, Šilhová, Kubíček, Tom, Hrubá, Müller, Najmanová, Sabolová, Sluka, Smékalová, Austová, Hanes, Udatná.


Za pomoc s dopravou a podporu při zápasech děkujeme Vláďovi Sabolovi a Slukovým. Děkujeme i domácím za uspořádání tohoto turnaje.

Přiložené fotky

aktuality

pátek 25.11.2022 | autor: Hrubas

mladší žáci - Odjezd na turnaj do Mělníka je v sobotu 26.11. v 8:20 hodin od sportovní haly v Bělé. Info ZDE.

příští turnaj

10.12. | 09:00

přípravný turnaj - Mělník

14.1. | 09:00

přípravný turnaj - Poděbrady

11.2. | 09:00

přípravný turnaj - Bělá p.B.

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.12.

Beran Stanislav (46)

10.12.

Šilha Luboš (57)

11.12.

Kučera Jonáš (21)

11.12.

Kučera Kryštof (21)

25.12.

Holec Vít (15)

29.12.

Linka Daniel (41)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaSPS servis a programování strojůG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.vazníky VaBoČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music Clubzákladní škola Bělá pod BezdězemSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák