TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | ml. žáci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Přípravný turnaj v Mělníku - 3.9.2022

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: pondělí 5.9.2022 | zobrazeno: 422x

Přípravný turnaj v Mělníku - 3.9.2022

Mladší žáci na turnaji v Mělníku 


V sobotu 3.9. jsme na Mělníku odehráli přípravný turnaj před sezónou. Hrálo se na venkovním hřišti s umělým povrchem každý s každým 2x12 minut dvoukolově bez počítání skóre. Našimi soupeři byly družstva chlapců z Mladé Boleslavia a dívek z Mělníka.

 

Na trénincích se věnujeme obraně 3:3, kterou jsme praktikovali i na turnaji. V úvodním zápase proti Mladé Boleslavi se nám tato obrana celkem dařila, a i když v ní máme ještě nedostatky, tak jsme byli spokojeni. V útoku jsme se dokázali střelecky prosazovat a tak v týmu vládla spokojenost. V druhém zápase proti domácím se nám v obraně opět dařilo a díky ní se několikrát podařilo založit rychlý protiútok. Bohužel při přechodu do rychlého protiútoku jsme se občas nevyvarovali technickým chybám, kdy jsme si na pár metrů nedokázali přihrát. K našemu údivu bylo největším problémem sebrání kutálejícího se míče ze země. I přes tyto nedostatky jsme se však střelecky prosazovali a vsítili několik branek. Nepovedený zápas jsme sehráli na úvod druhého kola s Mladou Boleslaví, ve kterém nám chyběl pohyb jak v obraně, tak v útoku. Po zápase proběhla důrazná promluva s hráči. V posledním utkání jsme se zlepšili jak v obranné, tak i v útočné činnosti. Někteří hráči už byli fyzicky vyčerpání, proto jsme dohrávali v užší sestavě.

 

Turnaj nám byl vodítkem, na co bychom se měli v následujících trénincích zaměřit. I přes jeden nevydařený zápas musíme tým pochválit za bojovnost a nasazení. Sestavu jsme se snažili složit tak, aby hráli chlapci a dívky zvlášť. Kluků bylo pouze pět, proto jsme je doplnili vždy jednou dívkou.

 

Sestava: Jeřábková, Šárogová, Šilhová, Kubíček, Tom, Hrubá, Müller, Najmanová, Sabolová, Sluka, Smékalová, Austová, Hanes, Udatná.


Za pomoc s dopravou a podporu při zápasech děkujeme Vláďovi Sabolovi a Slukovým. Děkujeme i domácím za uspořádání tohoto turnaje.

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

14.4.

Spartak Příbram

Příbram

8

2LKP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

7

14.4.

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

Libčice

20

2LKP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

8

14.4.

Házená Mělník

Mělník

20

2LKP

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

12

příští utkání

27.4.

HC Kolín

Kolín

23.kolo

09:40

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LKP

27.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

23.kolo

11:10

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

Libčice

2LKP

27.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

23.kolo

12:00

Házená Mělník

Mělník

2LKP

oslavenci

7.4.

Hofta Jiří (38)

9.4.

Sluka Milan (46)

13.4.

Netrval Petr (56)

16.4.

Dubec Robin (15)

26.4.

Brisuda Mikuláš (24)

27.4.

Mensingerová Ella (11)

29.4.

Šebek Vít (36)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák