oddíl házené | mladší žáci

Turnaj ml.ž. Poděbrady 4.10.2020

Mistrovský turnaj ml.ž. 4.10.2020 Poděbrady

Účastníci: Poděbrady, Hudlice, Příbram, Mělník, Bělá

Sestava TJ Sokol Bělá pod Bezdězem:

Hurta Tomáš, Balog Josef, Hríb Lukáš, Fiala Lukáš, Koštejn Václav, Erben Josef, Hentek Vojta, Hryz Ondra.

Zápasy:

Bělá – Poděbrady      16:4

Bělá – Hudlice     14:4

Bělá – Příbram     15:6

Bělá – Mělník     28:9

Branky:

Fiala 26 (sedmičky 3:3), Hríb 18 (sedmičky 1:2), Erben 11(sedmičky 0:1), Balog 7 (sedmičky 0:1), Koštejn 7 (sedmičky 0:1), Hentek 3 (sedmičky 0:2), Hurta 1(sedmičky 1:1), Hryz 0.

Turnaj nám náramně vyšel. Ze samé radosti jsme zapomněli pořídit i foto této úžasné bandy. Kluci zaslouží obrovskou pochvalu. Nejvíce nám pomohl brankař Hurta, který opravdu, jak se říká v brance čaroval, hlavně v posledním zápase. Protože jsme na turnaj odjeli s menším počtem hráčů, soustředili jsme se hlavně na obranu. Tentokrát  jsme tuto taktiku zvládli na výbornou a opět velice chválím. Vše klapalo podle pokynů trenérů a obrana tak byla pozorná, čistá, bez faulů a na to se fakt hezky koukalo. Proto zároveň nebylo žádné vyloučení, oslabení mužstva, oproti všem soupeřům. Do útoku jsme si šli odpočinout, i když to ale podle vstřelených branek nevypadá. Šetření hráčů se nám vyplatilo, protože poslední soupeř Mělník vyrukoval s osobní obranou. Trochu jsme očekávali, že vsadí na naši únavu. Osobní obrana je o větším běhání, ale kluci se kousli, vydrželi a Mělník uběhali a pěkně ještě rozstříleli.

Moc všem děkujeme za příjemnou neděli s velkým sportovním nasazením.

Poděkování samozřejmě také patří městu a p. Šedubauverovi za pomoc s dopravou.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

8.11. | 09:00

turnaj KP - Mělník

22.11. | 09:00

turnaj KP - Bělá

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (28)

Renza Václav (43)

Švec Stanislav (44)

Smejkal Josef (22)