oddíl házené | mladší žáci

Kostelec Cup

Turnaj mladšího žačtva 31.5.2020

Kostelec cup

Po delší přestávce způsobené epidemií Covid-19 jsme se mohli konečně zúčastnit turnaje. Pořádající oddíl Kostelec nad Labem pro nepřízeň počasí musel turnaj přesunout do haly v Úvalech. Natěšení hráči měli inspiraci  v připravených oceněních.

Účastníci:

Kolín, Úvaly A, Úvaly B, Kostelec nad Labem, Bělá pod Bezdězem

Sestava TJ Sokol Bělá pod Bezdězem:

Měšťanová, Pecová, Fiala, Hríb, Bernard, Hentek, Vytiska, Dubec, Hryz, Hurta, Balog.

Trenéři: Hríb, Kočí

Zápasy:

Bělá-Kostelec   2:16

Bělá- ÚvalyB   7:5

Bělá- ÚvalyA   4:19

Bělá- Kolín 4:7

Branky:

Hríb 6branek + 7, Pecová 4 branky, Fiala 3 branky, Měšťanová 2branky, Dubec 1 branka.

Z turnaje jsme přivezli hezké čtvrté místo a cenu pro užitečného hráče odváží Vaneska Pecová. Ještě v posledním zápase jsme bojovali s Kolínem o lepší umístnění, ale o pár branek nám to uteklo. Přesto se turnaj vydařil, líbil a ukázal co jsme zapomněli a co po prázdninách zase začneme pilovat.

Poděkování patří rodičům Vytiskovým a Fialovým za pomoc s dopravou.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Kettner Filip (14)

Nauš Radek (23)

handball.cz

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák