oddíl házené | st. žáci

Sokol Bělá / st. žáci / články / G&F cup 2023 – turnaj starších žáků 11.3. Bělá p. B.

téma: starší žáci | autor: Švícko | datum: sobota 11.3.2023 | zobrazeno: 473x

G&F cup 2023 – turnaj starších žáků 11.3. Bělá p. B.

Kolín

V sobotu 11.3. jsme pořádali přípravný turnaj starších žáků. Týden před startem mistrovských turnajů jsme si chtěli zahrát zápasy se soupeři na naší úrovni, což se podařilo. Hrálo se 1x 25 minut, po zápasech v základních skupinách následovala nadstavba o konečné pořadí

Účastníci:

Skupina A: Sokol Bělá pod Bezdězem, Házená Česká Lípa, HC Kolín

Výsledky: Bělá x Česká Lípa 9:4, Bělá x Kolín 8:14, Kolín x Česká Lípa 15:5

Skupina B: Házená Jablonec nad Nisou, Házená Mělník, Házená Poděbrady

Výsledky: Mělník x Jablonec 9:12, Mělník x Poděbrady 6:11, Jablonec x Poděbrady 5:12

Zápasy o konečné pořadí

O 5. místo

Česká Lípa x Mělník 10:13

O 3. místo

Bělá x Jablonec 15:16p

Rozhodlo se až v 9. sérii sedmimetrových hodů

Finále

Poděbrady x Kolín 10:11

Konečné pořadí turnaje
1. místo HC Kolín
2. místo Házená Poděbrady
3. místo Házená Jablonec
4. místo Sokol Bělá
5. místo Házená Mělník
6. místo Házená Česká Lípa

Turnaj hodnotím pozitivně, byla to dobrá příprava před jarními turnaji. Úzký kádr si dostatečně zahrál, kluci se lepšili každým zápasem. Výhru v utkání o 3.místo měl několik vteřin před koncem z náskoku ze šestky na ruce Vojta Hentek, bohužel nedal. Při sedmičkovém rozstřelu Tomáš Hurta v brance čaroval, ale nechtěl jsem nechat házet jen Patrika Loukotku, kluci se podle zájmu točili. Mimo hru na 2 měsíce je Robin Dubec, nemohli jsme zapojit mladší žáky, kteří byli na turnaji v Kutné Hoře. K nejlepším patřili Tomáš Hurta v bráně a Patrik Loukotka, dobrý pohyb na rozehrávce měl Lukáš Hríb. Rezervy máme ve hře 1 na 1, základní kličku po ruce nezvládá v této kategorii ještě polovina hráčů, zlepšit se musíme i pohybově. Chyby z turnaje si rozebereme na příštím tréninku.

Za pomoc u stolku děkuji Káje a Vanese, poděkování i personálu music klubu Sokolovna za zajištění občerstvení.

Děkujeme firmě G&F Industrial Solutions s. r. o. za finanční podporu sportovní výchovy dětí a mládeže v rámci našeho klubu, moc si toho vážíme !

Další akce: 19.3. mistrovský turnaj Zruč nad Sázavou

PoděbradyJablonecBěláMělníkČeská Lípa

pátek 19.4.2024 | autor: Švícko

starší žáci - Odjezd STARŠÍCH ŽÁKŮ na nedělní turnaj v Kutné Hoře v 10.30 od haly, nesmí se tam lepit ! Vzhledem k velké marodce sestava všichni !

TJ Sparta Kutná Hora

Kutná Hora