oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Program našich družstev na víkend.

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: pátek 16.4.2004 | zobrazeno: 1577x

Program našich družstev na víkend.

Tento víkend sehrají naše družstva několik utkání, ale jen na půdě soupeřů.
V sobotu 17.dubna odjíždí družstvo minižáku do Mělníka, kde se zúčastní prvního mistrovského turnaje. Na turnaji by měli naši hráči změřit síly s celky Mělníka, Mladé Boleslavi a Kutné Hory. Turnaj začíná v 9:00 hodin. Odjezd je stanoven na 7:30 hodin od Sauny.
Rovněž v sobotu 17. dubna odjíždí rezerva můžů ke svému dalšímu utkání. Tentokrát na hřiště celku Sokol Libčiče. Naši hráči budou chtít určitě navázat na dobrý výkon z minulého kola, když překvapivě zvítězili na hřišti Sokola Libušín. Utkání v Libčicích začíná ve 12:30, odjezd je v 10:00 hodin od Sauny.
O víkendu také pokračuje II.liga mužů. Naše družstvo čeká v neděli 18. dubna nepříjemné utkání na hřišti celku ČZ Strakonice. Utkání se hraje v písecké hale od 15:00 hodin, autobus odjíždí ve 12:00 hodin od Sauny.
Přejeme všem našim hráčům dobrou trefu!!!

neděle 28.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 4. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

sobota 20.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - ŠKOLNÍ KLUB HÁZENÉ pro ZŠ Bělá se koná ve středu 24. 4. 8.00 - 11:00 hod. v hale. Trenérsky zajišťují S. Švec, K. Měšťanová.