oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Program našich družstvev na tento víkend.

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 9.10.2003 | zobrazeno: 1571x

Program našich družstvev na tento víkend.

O tomto víkendu bude odehráno již páté kolo II. ligy házené mužů. Družstvo Bělé pod Bezdězem přivítá v neděli 12. října 2003 od 20:00 hodin v mladoboleslavské sportovní hale nováčka soutěže celek HC Sokol Bolevec. Družstvo Bolevce zatím nezískalo ani bod a je na posledním místě tabulky i když jejich utkání končí vždy těsným výsledkem. Bělští mají na svém kontě pouze dva body a tak povinností je v tomto utkání zvítězit. Utkání řídí dvojce rozhodčích pánové Dont a Dvořák. POZOR, AUTOBUS PRO FANOUŠKY DO MLADÉ BOLESLAVI MIMOŘÁDNĚ NEJEDE!!!!
Rezerva mužů a mladší žáci jedou v neděli 12. října 2003 k dalším utkáním divizní soutěže na hřiště do Kutné Hory, kde se střetnou s místní Spartou. Utkání mužů začíná ve 12:00 hodin, domácí jsou zatím na předposledním místě divizní tabulky, když ještě nezískali ani bod. Hráči Bělé budou chtí určitě navázat na úspěšný minulý víkend a pokusí se zvítězit. Utkání mladších žáků začíná ve 13:30 hodin. Zde jsou jasným favoritem domácí. Obě utkání řídí rozhodčí Cihlář a Točík.
Družstvo mladších dorostenců má volný termín.
Přejme všem hráčům dobrou trefu.

neděle 28.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 4. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

Šídlo Jiří (24)

Austová Zuzana (12)