oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Ohlédnutí za víkendem

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: úterý 7.10.2003 | zobrazeno: 1301x

Ohlédnutí za víkendem

Minulý víkend podaly naše družstva střídavé výkony. Družstvo mužů podalo sice bojovný výkon v hale hradecké Slávie, ale na soupeře to nestačilo a tak domácí uštědřili našim hráčům doposud nejvyšší porážku v této sezóně.
Skvěle si naopak vedla rezerva mužů. Hráči měli o víkendu na programu dvě utkání a hlavně to sobotní proti neporaženému celku Wendy Mělník se bělským povedlo, když v dramatickém závěru strhli vedení na svoji stranu a připsali si tak první body. V neděli už jen hráči navázali na sobotní výkon a zvítězili nad rezervou třetiligových Libčic pro bělské nevídaným rozdílem šestnácti branek.
Poprvé a naposledy se díky podivnému rozlosování představili na domácím hřišti mladší žáci. V sestavě byli zařazeni čtyři nový hráči, kteří trénují jen 14 dní, ale i přesto dostali možnost představit se před domácím publikem. Podle očekávání naše nejmladší naděje obě utkání vysoko prohrála, ale na to, jak dlouho se házené věnují, tak byly obě porážky ještě milosrdné.
Více o utkáních naleznete na stránkách jednotlivých týmů.

neděle 28.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 4. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

Šídlo Jiří (24)

Austová Zuzana (12)