oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Sportovec města za rok 2022

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: středa 1.3.2023 | zobrazeno: 515x

Sportovec města za rok 2022

Po několikaleté "covidové pauze" se vrací oblíbená anketa Sportovec města Bělá pod Bezdězem. Letošní ročník má několik novinek, přibyla kategorie "krajánek“. Jedná se o odchovance bělského oddílu, který již působí v jiném klubu, ale své sportovní začátky započal právě ve Bělé. Další novinkou je možnost elektronického hlasování na webu města Bělá pod Bezdězem.

Nominace za oddíl házené

Jednotlivci dospělí: Ondřej Vejtruba, Jakub Hamšík, Lukáš Vítek

Jednotlivci děti a mládež: Vojtěch Kerbl, Kateřina Janoušková, Daniel Velich

Kolektivy: starší žákyně

Krajánek: Patrik Stach

Trenér ( ka ): Kamila Šulcová

Návrh kandidáta do Síně slávy bělského sportu ( rozhoduje Rada města ):

Vladimír Šanda

Hlasovat můžete buď vyplněním hlasovacího lístku, který najdete v březnovém Zpravodaji města nebo nově také online na webových stránkách města, odkaz najdete ZDE.

Fyzicky vyplněné anketní lístky je možné vhodit do hlasovacích schránek na těchto 3 místech:

1) Městský úřad - přízemí
2) restaurace u Smékalů, Máchova ul.
3) prodejna COOP na Výsluní

Hlasování potrvá do 31. 3. 2023.

Ocenění sportovců a předání cen proběhne v rámci galavečera ve čtvrtek 27.4.2023 od 17:00 hodin ve sportovní hale.

Zapojte se s námi do ankety a podpořte házenkáře :o) .

sobota 20.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - ŠKOLNÍ KLUB HÁZENÉ pro ZŠ Bělá se koná ve středu 24. 4. 8.00 - 11:00 hod. v hale. Trenérsky zajišťují S. Švec, K. Měšťanová.