TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 
 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / Sleva na zboží Kempa 30%

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pondělí 2.11.2020 | zobrazeno: 85x

Sleva na zboží Kempa 30%

 


Oddíl házené prostřednictvím výrobce sportovního zboží KEMPA nabízí svým členům, rodinným příslušníkům i fanouškům možnost nákupu se slevou 30% přes internetový obchod Kempa.cz, odkaz ZDE.

 

V nákupním košíku dáte "použít slevový poukaz" , zadáte heslo BELA30 a sleva se automaticky odečte. Poté dokončíte nákup.

 

aktuality

neděle 22.11.2020 | autor: Švícko

oddíl - Ze známých důvodů jsou zrušené další turnaje našich družstev: 21.11. turnaj mladších žákyň v Bělé p.B., 22.11. turnaj mladších žáků v Bělé p.B., 28.11. turnaj starších žáků v Bělé p.B., 29.11.turnaj přípravky v Příbrami, 29.11. turnaj mini v Úvalech.

pondělí 16.11.2020 | autor: Švícko

oddíl - Žádáme rodiče hráčů mládežnických družstev a členy družstva mužů o doplacení příspěvku za rok 2020. Vzhledem k letošním událostem požadujeme jen jednu platbu za kalendářní rok ! Hotovostní platba, potvrzení o platbě - po dohodě se sekretářem oddílu na tel.777 238 792. Děkujeme :o).

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

4.11.

Kettner Filip (14)

19.11.

Nauš Radek (23)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáChata AmorStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva MiškováJUDr. Jiří Cehák