oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový program našich družstev

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 1.10.2020 | zobrazeno: 82x

Víkendový program našich družstev

První říjnový víkend hrají všechna naše družstva na hřištích soupeřů.

V sobotu 3.10. hrají mladší žákyně na turnaji v Mělníku, mini žactvo na turnaji v Poděbradech a starší žáci utkání s Hostivicí v Mělníku. Muží sehrají své letošní první mistrovské utkání SRL v Ledči n.S.

Turnaj mladších žákyň v Mělníku

8:00 Bělá – Mělník

9:20 Bělá – Kolín

11:20 Bělá – Příbram

12:40 Bělá – Turnov

Místo konání: Gymnázium Jana Palacha, Vodárenská 3421, 276 01, Mělník

Starší žáci: 4.kolo SL Hostivice – Bělá, hraje se v Mělníku  od 13:15 hod. na venkovním hřišti

Turnaj mini žactva v Poděbradech

SRL mužů 15:30 hod. Ledeč – Bělá

V neděli 4.10. hraje přípravka na turnaji v Kostelci, mladší žáci startují na turnaji v Poděbradech.

Přípravka – turnaj Kostelec n.L.

Mladší žáci turnaj v Poděbradech

8:30 Poděbrady – Sokol Bělá

9:50 Sokol Bělá – Hudlice

11:50 Sokol Bělá – Příbram

13:50 Mělník – Sokol Bělá

Místo konání: Městská sportovní hala, Na Vinici 766, 290 01 Poděbrady

Sestavy, časy odjezdů a pokyny jsou v kompetenci trenérů a vedoucích družstev. Nezapomeňte roušky s sebou !!

BĚLÁ DO TOHO !!

pátek 23.10.2020 | autor: Švícko

oddíl - Ze známých důvodů jsou odložené další zápasy našich družstev, ODLOŽENO: 10.10. SRL mužů Sokol Bělá - Chomutov, 17.10. turnaj mladších žákyň v Kolíně, 17.10. turnaj starších žáků v Bělé p.B., 18.10. turnaj mini žactva v Mělníku, 24.10. turnaj přípravky v Mělníku, 24.10. turnaj mladších žáků v Kutné Hoře, turnaj starších žáků o žákovskou ligu, 24.10. SRL mužů Bělá - Kolín.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (28)

Renza Václav (43)

Švec Stanislav (44)

Smejkal Josef (22)