oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Starší žáci do finále škol - Novinářský kalamář 2012

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 17.5.2012 | zobrazeno: 1245x

Starší žáci do finále škol - Novinářský kalamář 2012

Vyhlašovatelé:Český svaz házené (ČSH) prostřednictvím Komise mládeže
Asociace školních sportovních klubů České republiky (AŠSK ČR)

Pořadatel: Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice

Webové stránky: http://www.mzs-vb.cz/

Termín: 23. května a 25. května 2012 (středa, čtvrtek, pátek)

Účastníci: Účastní se družstva žáků a žákyň ZŠ nebo VG jednotlivých krajů ČR, která zvítězila v krajských kolech této soutěže + pořadatel - MZŠ Velká Bystřice. Je povolen start sportovních tříd a základních škol se zaměřením na házenou.
Podmínkou je družstvo sestavené ze žáků 5. – 7. tříd (příslušných ročníků VG) jedné školy ročníku narození 1998 – 2000, přičemž všechny tři podmínky musí platit současně.

Ubytování:
účastníci národního finále budou ubytováni v areálu školy – ve třídách na vlastních
podložkách a ve vlastních spacích pytlích. Noclehy jsou zajištěny jen pro stanovený počet osob jednoho družstva.
Noclehy pro účastníky budou zajištěny na noc ze středy 23. 5. na čtvrtek 24. 5. a
ze čtvrtka 24. 5. na pátek 25. 5. 2012.

Stravování je zajištěno v jídelně pořadatelské základní školy v tomto rozsahu:
středa 23. května 2012: večeře
čtvrtek 24. května 2012: snídaně, oběd, večeře
pátek 25. května 2012: snídaně, oběd

Systém soutěže: přihlášená družstva rozdělená do 2 skupin, případná změna je možná dle přihlášených družstev.

Sportoviště: zastřešená venkovní hala SK Velká Bystřice - Na Letné školní sportovní hala

Ceny:účastnické diplomy, družstva na 1.- 3. místě poháry a věcné ceny.

Hrací doba: 2 x 15 minut s pětiminutovou přestávkou (pořadatel si vyhrazuje právo na změnu hrací doby
Předpokládaná doba turnaje je ve čtvrtek od 8.00 – 20.00 hod a v pátek při finálových
zápasech od 8.00 – 14:00 hodin.

Poznámka:
Všechna družstva jsou povinna zúčastnit se zahajovacího i závěrečného ceremoniálu.
POZOR!
Účastníci si nezapomenou přinést vlastní spací pytel a pěnovou podložku “karimatku”.

Sestava:
Maršálek,Vítek - Hamšík,Macoun,Stach,Humpola,Šulc,Loukotka,Brisuda,Piešťanský,Kubiš.
Franta Šindelář,Zděnek Galetka

středa 15.5.2024 | autor: Švícko

oddíl - ŠKOLNÍ KLUB HÁZENÉ se ZŠ Bělá se koná v pátek 17. 5. 8.00 - 11:00 hod. v hale. Trenérsky zajišťují S. Švec, K. Měšťanová.

středa 15.5.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 20. 5. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

Šídlo Jiří (24)

Austová Zuzana (12)