oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Info oddílu ….

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: pátek 12.8.2011 | zobrazeno: 1107x

Info oddílu ….

Včera se sešel na předsezónní schůzce v Restauraci Sport výbor oddílu a
řešil záležitosti týkající se jak sportovní části nadcházející sezony, tak i věci majetkové. Členské příspěvky zůstávají ve stejné výši a je povinností každého člena je zaplatit.
Do nového vcházíme se stejnou vizí jakou jsme zavedli v minulých letech. Počet dětí v přípravce a v minižácích nám dává jistotu, že jednotlivé kategorie na sebe navazují a neměl by vzniknout generační problém.
Jednotlivé turnaje mládeže a mužů jsou zadány na těchto stránkách Menu -/družstvo/ - rozlosování.
Žádné podstané změny se neobjevily v družstvu mužů. Na přestup do AŠ Ml. Boleslav byl uvolněn ml. dorostenec Petr Bartoń a na roční hostování do České Lípy pak Václav Zelený. Trenéry jsou Petr Netrval a Pavel Stach ml. Vedoucím družstva zůstává Karel Krouský.
Oddíl podepsal smlouvu o spolupráci o využívání budoucího sportovního hřiště U Vodojemu,kde by mohla v letních měsících trénovat jak přípravka, tak i minižáci.
Jako informaci nutno uvést, že oddíl jedná s několika sponzory o vstupu do oddílu a členové i veřejnost budou včas informováni.
Ve věcech majetkových se dořešil stav prostor v patře sokolovny a bude se jednat po stavebních úpravách o dalším využití těchto nebytových prostor. Stejný postup oddíl stanovil v případě garáže s pozemkem. V průběhu podzimu pak na obvodu sokolovny budou probíhat drobné opravy zdí a oprava svodů na dešťovou vodu.
Franta Šindelář

neděle 28.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 4. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

sobota 20.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - ŠKOLNÍ KLUB HÁZENÉ pro ZŠ Bělá se koná ve středu 24. 4. 8.00 - 11:00 hod. v hale. Trenérsky zajišťují S. Švec, K. Měšťanová.

Šídlo Jiří (24)

Austová Zuzana (12)