TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / hřiště, hala / články / Ruch za bělskou Saunou

téma: hřiště, hala | autor: www.mojenoviny.cz | datum: středa 27.6.2001 | zobrazeno: 1977x

Ruch za bělskou Saunou


Házenkáři si letos vylepší podmínky pro přípravu – podařilo se jim získat dotaci na úpravu povrchu hřiště za Saunou. V minulém měsíci se obrátili na vedení města se žádostí, zda by přispělo na přípravu hřiště před vlastním položením nového povrchu. K penězům získaným z dotace totiž chybělo doložit přibližně 170 tisíc korun na zarovnání stávající plochy.
Scházející prostředky se v rozpočtu města našly a poté, co jejich uvolnění schválili zastupitelé na svém jednání 20.června, mohla akce „kulový blesk“ začít. Hned v následujících dnech provedla f-a Stavby silnic a železnic položení asfaltového koberce, čímž srovnala povrch hřiště do roviny. Ještě tento týden ( do 1.července ) musí nová vrstva zrát a až po dostatečném vytvrzení se bude pokládat vlastní umělý povrch.
To už je však starost vedení házenkářského oddílu.
Na odboru rozvoje a majetku města Městského úřadu v Bělé pod Bezdězem se připravuje záměr řešení lokality hřiště za Saunou, v blízké budoucnosti (2002-?) by mělo dojít k protažení chodníku od Sauny, zkvalitnění zelené bariéry z keřů a situování hřiště u cesty si zřejmě vyžádá zvýšení plotu tak, aby nepadaly létající míče na silnici. Úpravou areálu tak vznikne vedlejší veřejně přístupný prostor pro rekreační sport obyvatel města.

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.2.

Malý Igor (17)

5.2.

Pecová Vanesa (15)

8.2.

Udatná Klárka (12)

11.2.

Ziemba Tadeáš (17)

20.2.

Hašulová Sára (11)

20.2.

Kastnerová Sára (22)

22.2.

Charvátová Lucie (12)

22.2.

Vejtruba Ondřej (19)

24.2.

Měšťanová Karolína (15)

odkazy

sokol.eu
handball.cz
https://www.handball.cz/regiony/stredocesky

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák