oddíl házené

Sokol Bělá / články / PRODEJ SPORTOVNÍCH POMŮCEK ZA ODDÍLOVÉ CENY

téma: ostatní informace | autor: Švícko | datum: pátek 2.12.2022 | zobrazeno: 1041x

PRODEJ SPORTOVNÍCH POMŮCEK ZA ODDÍLOVÉ CENY

V letošní sezóně pokračujeme v prodeji sportovních pomůcek za oddílové ceny. V nabídce máme i některé věci z oslav 95 let. Vše pro nás zajišťovala firma Yoursport, které tímto děkujeme :o) !

Nabídka a ceník v platnosti od 1.9. 2022

Komplet teplákovka Kempa s potiskem Házená Bělá pod Bezdězem, velikosti 140 - XL :   1 300,- Kč

Tréninkový míč Kempa, velikosti 0, 1, 2, 3 :  400,- Kč

Gumový míč Molten :  300,- Kč

Chrániče Kempa, velikosti XS, S, M, L:   400,- Kč

Výprodej věcí z oslav 95 LET HÁZENÉ

Dresík do auta 95 let :  50,- Kč

Pytel na záda s potiskem :  90,- Kč

Trička s potiskem 95 let : 100 ,- Kč

Vše máme na skladě, je možné si to vyzkoušet !

Prodej: Stanislav Švec, tel. 777 238 792, případně trenéři

Bližší informace vám poskytnou trenéři, případně jsou vyvěšeny na nástěnce ve vestibulu sportovní haly.

neděle 29.1.2023 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v úterý 31.1. od 19:00 hod. ve sportovní hale.

neděle 22.1.2023 | autor: Švícko

muži - V sobotu 28.1. se koná již 69.ročník turnaje mužů O pohár Máchova kraje. Začátek prvního utkání je v 9:00 hod., podrobnosti a rozlosování v průběhu týdne v pozvánce na našich vitrínách, webu a fcb.

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

přípravka - Sraz VŠECH hráčů PŘÍPRAVKY na sobotní turnaj je v 8:15 v hale.

středa 18.1.2023 | autor: Švícko

mladší dorost - MLADŠÍ DOROST nebude pokračovat v jarní části regionální soutěže SKSH. Během podzimu nám skončilo z různých důvodů 5 hráčů ( zdraví, jiný sport, jiné zájmy ), 6. nebude na jaro k dispozici, protože odchází na zahraniční studium. Věkově dorostenec nám v týmu zůstal akorát brankář, zbytek jsou starší žáci, kteří ve většině odmítli soutěž odehrát, protože mají svých zápasů dost a je tam velký výkonnostní rozdíl.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Krbeček Jakub (14)

Hrubá Tereza (12)

Janoušková Kateřina (15)

Šídlo Jiří (53)