oddíl házené

Sokol Bělá / články / Členský příspěvek 2021

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 14.10.2021 | zobrazeno: 6158x

Členský příspěvek 2021

Vzhledem k jarním omezením v souvislosti s opatřeními Covid rozhodlo vedení oddílu o jedné platbě členského příspěvku za celý rok 2021.

Příspěvek za celý rok 2021

• 1 000,- Kč za děti a mládež do 18 let

• 1 200,- Kč dospělí

• za druhé a další dítě v oddíle 200,- Kč​

Příspěvky posílejte převodem na účet: 249860524/0300
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení

U nováčků je 1. půlrok zdarma !

Samozřejmě si můžete příspěvek rozdělit na 2 splátky. I v době covidové se činnost oddílu nezastavila a za své aktivní členy jsme museli hned v lednu zaplatit členský poplatek ČSH 350,- Kč. Další položka, která je hrazená z členského příspěvku, je platba členských známek Sokol, které jsou ve výši 200,- Kč za děti a mládež a 500,- Kč za dospělého.

Potvrzení o platbě Vám vydají trenéři nebo pokladní H.Pelcová, případně i po dohodě na tel.777 238 792, svecstanislav@seznam.cz

Jako motivaci pro platiče příspěvků Vám nabízíme slevu na zboží Kempa. Kdo bude mít zaplacený příspěvek, bude mít slevu na míč, chrániče a teplákovku zn. Kempa, kterou pro Vás do nabídky připravujeme.

Příspěvky pojišťoven 2021

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda: ​příspěvek 700,- Kč SPORT junior pro děti ve věku 4-18 let,  na pohybové aktivity.

VZP ČR:​ příspěvek 500,- kč na pohybové aktivity pro děti i dospělí.

Předem děkujeme za uhrazení :o) .

čtvrtek 14.10.2021 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 18.10. od 19:00 v Sokolovně.

sobota 9.10.2021 | autor: Švícko

přípravka - Prosím rodiče našich nejmenších sportovců z přípravky, aby v mailu od týmu ČSH dokončovali registraci svých dětí ! Takový postup je nutný při zadávání hráčů do systému. Dále prosím o vyplnění přihlášky do oddílu, GDPR a potvrzení o zdrav. prohlídce. V případě dotazů volejte tel.777 238 792. Za spolupráci děkuje sekretář oddílu.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (29)

Renza Václav (44)

Švec Stanislav (45)

Smejkal Josef (23)