oddíl házené

• 1 000,- Kč děti, mládež, dospělí

• za druhé a další dítě v oddíle 200,- Kč​

Příspěvky posílejte převodem na účet: 249860524/0300
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení

U nováčků je 1. půlrok zdarma !

Samozřejmě si můžete příspěvek rozdělit na 2 splátky. Z příspěvku hradíme členský poplatek ČSH 350,- Kč + členský poplatek Sokol, který je ve výši 200,- Kč za děti, mládež a 500,- Kč za dospělého.

Potvrzení o platbě Vám vydají trenéři nebo pokladní H.Pelcová.

Jako motivaci pro platiče příspěvků nabízíme slevu na zboží Kempa. Kdo bude mít zaplacený příspěvek, má slevu na míč, chrániče a teplákovku zn. Kempa,více info tel 777 238 792, mail:svecstanislav@seznam.cz. Info je i na nástěnce v hale, případně v článku na webu.

Příspěvky pojišťoven 2022

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda: ​příspěvek 700,- Kč SPORT junior pro děti ve věku   4-18 let.

VZP ČR:​ příspěvek 500,- kč dospělí, 800,- Kč děti a mládež.

Pokud je pro Vás členský příspěvek velkou finanční zátěží, koukněte v odkazu na web České olympijské nadace, která Vám může pomoci s financováním členského příspěvku. Odkaz najdete ZDE.

Předem děkujeme za uhrazení :o) .

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (52)

Humpola Jakub (22)

Sucharda Antonín (25)

Šanda Vladimír (71)