oddíl házené

Členský příspěvek 2020

cena / za 6 měsíců

Mládež (1. dítě)

Mládež (2. a další děti v oddíle)

Dospělí

Příspěvky posílejte převodem na účet:
Zpráva pro příjemce:
jméno a příjmení

Vzhledem k jarním událostem stran státních opatření se zaplacené příspěvky za jaro 2020 přesouvají do podzimní části soutěžního ročníku 2020/21. Z tohoto důvodu zůstávají příspěvky pro podzimní část ve stejné výši.

Kdo zaplatil příspěvek za jaro 2020, má už předplacený příspěvek za podzim 2020.

Potvrzení o platbě Vám vydají trenéři nebo pokladní H.Pelcová. Vzhledem k opatřením i po dohodě na tel.777 238 792, svecstanislav@seznam.cz

U nováčků je 1. půlrok zdarma !

Příspěvky pojišťoven 2020

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda: ​ příspěvek SPORT junior, od 4 do 18 let do 700 Kč na pohybové aktivity, pomůcky pro prevenci úrazů, sportovní prohlídky.

VZP ČR:​  až 1 000 Kč pro děti ve věku od 1 roku na pravidelné pohybové a zároveň sportovní aktivity organizované mimo školu v kroužcích, spolcích, sportovních klubech apod. nebo pro děti od 2 let na pravidelné pohybové aktivity organizované školským zařízením. Příspěvek lze využít i na sportovní prohlídku absolvovanou za úhradu u lékaře. Pod pohybovou aktivitu lze zařadit i úhradu členského příspěvku.

Předem děkujeme za včasné uhrazení :o) .

úterý 12.1.2021 | autor: Švícko

ostatní informace - Mail od týmu ČSH s informací o vygenerování platby členského příspěvku na rok 2021 berte na vědomí, ale příspěvek neplaťte ! Tato platba je částí členského příspěvku TJ Sokol Bělá p.B., poplatek ČSH za naše aktivní členy platí oddíl a zpětně jej vybíráme v klubovém členském příspěvku. Poplatek ČSH 350,- Kč zaplatíme v průběhu ledna. Dále prosím rodiče nových členů, aby v mailu od týmu ČSH potvrzovali přestup, členství svých dětí. Takový postup je nutný při registraci hráčů do systému. Děkuji za spolupráci. Více info u organizačního pracovníka na tel. 777 238 792.

čtvrtek 7.1.2021 | autor: Švícko

oddíl - Lednové turnaje mini žactva 4+1 ( 17.1. SPS cup ) a starších žáků ( 23.1. Memoriál Jiřího Ceháka ) se v plánovaných termínech neodehrají, jsou přeloženy na letní měsíce. O náhradních termínech budeme včas informovat.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (51)

Humpola Jakub (21)

Sucharda Antonín (24)

Šanda Vladimír (70)