oddíl házené

Sokol Bělá / články / Členský příspěvek 2021

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 4.5.2021 | zobrazeno: 5822x

Členský příspěvek 2021

Dochází k postupnému rozvolňování a pomalu se rozjíždí i sportovní činnost klubu. Vedení oddílu rozhodlo o členském příspěvku za letošní rok.

Příspěvek za celý rok 2021

• 1 000,- Kč za děti a mládež do 18 let

• 1 200,- Kč dospělí

• za druhé a další dítě v oddíle 200,- Kč​

Příspěvky posílejte převodem na účet: 249860524/0300
Zpráva pro příjemce: jméno a příjmení

U nováčků je 1. půlrok zdarma !

Samozřejmě si můžete příspěvek rozdělit na 2 splátky. I v době covidové se činnost oddílu nezastavila a za své aktivní členy jsme museli hned v lednu zaplatit členský poplatek ČSH 350,- Kč. Další položka, která je hrazená z členského příspěvku, je platba členských známek Sokol, které jsou ve výši 200,- Kč za děti a mládež a 500,- Kč za dospělého.

Potvrzení o platbě Vám vydají trenéři nebo pokladní H.Pelcová, případně i po dohodě na tel.777 238 792, svecstanislav@seznam.cz

Jako motivaci pro platiče příspěvků Vám nabízíme slevu na zboží Kempa. Kdo bude mít zaplacený příspěvek, bude mít slevu na míč, chrániče a teplákovku zn. Kempa, kterou pro Vás do nabídky připravujeme.

Příspěvky pojišťoven 2021

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda: ​příspěvek 700,- Kč SPORT junior pro děti ve věku 4-18 let,  na pohybové aktivity.

VZP ČR:​ příspěvek 500,- kč na pohybové aktivity pro děti i dospělí.

Předem děkujeme za uhrazení :o) .

čtvrtek 29.7.2021 | autor: Švícko

oddíl - V neděli 1.8. se smíšené družstvo přípravky a mini zúčastní turnaje v miniházené v Praze. Turnaj se odehraje na olympijském festivalu v rámci prezentace házené. Program cca na 4 hodiny spojený s prohlídkou areálu + zmrzlina pro hráče. Sestava: T.Sluka, T.Hrubá, V.Šárogová, L.Šárogová, L.Jeřábková, P.Hanes, M.Sajdl. Odjezd v 8:15 hod. od haly, auta: Švec, Hentek, Hrubý.

úterý 27.7.2021 | autor: Švícko

muži - 1.kolo Českého poháru mužů: 28.8. od 17:00 hod. Sokol Bělá - Jablonec.

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Cirhan David (14)

Foltýnová Magdalena (66)

Hamšík Jakub (23)

Loukotka Jakub (22)