oddíl házené

Členský příspěvek 2020

cena / za 6 měsíců

Mládež (1. dítě)

Mládež (2. a další děti v oddíle)

Dospělí

Příspěvky posílejte převodem na účet:
Zpráva pro příjemce:
jméno a příjmení

Vzhledem k jarním událostem stran státních opatření se zaplacené příspěvky za jaro 2020 přesouvají do podzimní části soutěžního ročníku 2020/21. Z tohoto důvodu zůstávají příspěvky pro podzimní část ve stejné výši.

Kdo zaplatil příspěvek za jaro 2020, má už předplacený příspěvek za podzim 2020.

Potvrzení o platbě Vám vydají trenéři nebo pokladní H.Pelcová. Vzhledem k opatřením i po dohodě na tel.777 238 792, svecstanislav@seznam.cz

U nováčků je 1. půlrok zdarma !

Příspěvky pojišťoven 2020

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda: ​ příspěvek SPORT junior, od 4 do 18 let do 700 Kč na pohybové aktivity, pomůcky pro prevenci úrazů, sportovní prohlídky.

VZP ČR:​  až 1 000 Kč pro děti ve věku od 1 roku na pravidelné pohybové a zároveň sportovní aktivity organizované mimo školu v kroužcích, spolcích, sportovních klubech apod. nebo pro děti od 2 let na pravidelné pohybové aktivity organizované školským zařízením. Příspěvek lze využít i na sportovní prohlídku absolvovanou za úhradu u lékaře. Pod pohybovou aktivitu lze zařadit i úhradu členského příspěvku.

Předem děkujeme za včasné uhrazení :o) .

pondělí 19.4.2021 | autor: Švícko

starší žáci - Starší žáci se po dlouhé době sejdou na venkovním tréninku ! Tento týden v termínech 20.4., 21.4. 15:00 - 16:30 hod. Podrobnosti najdou rodiče v mailu ...

žádný turnaj nenalezen

Každé každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Hofta Jiří (35)

Netrval Petr (53)

Koleška Richard (14)

Brisuda Mikuláš (21)