oddíl házené

Sokol Bělá / beach handball / články / Vítězem 2.ročníku dětské plážovky tým Raptors

téma: beach handball | autor: Švícko | datum: neděle 30.6.2024 | zobrazeno: 560x

Vítězem 2.ročníku dětské plážovky tým Raptors

Bělské beach handballové naděje

V sobotu 29. června jsme v areálu městského koupaliště pořádali 2. ročník dětské plážovky v kategoriích mini a mladšího žactva. Do turnaje se nám přihlásilo 5 družstev mladšího žactva a 3 minižactva. Do jedné skupiny jsme dali minižactvo a mladší žákyně, v druhé skupině si to každý s každým rozdali mladší žáci a žákyně. Po zápasech v základních skupinách si děti zahrály křížem o konečné pořadí.

Tým Raptors je složený z házenkářů Kostelce, Vršovic, Kobylis a Úval

Skupina A: Bělá mini, Raptors mini, Mělník holky, Ml.Boleslav 1

Pořadí:

1.místo Raptors mini

2.místo Mělník

3.místo Bělá mini

4.místo Ml.Boleslav 1

Skupina B: Bělá mlžy, Bělá mlž, Raptors mlž, Ml.Boleslav 2

Pořadí

1.místo Raptors mlž

2.místo Bělá mlž

3.místo Bělá mlžy

4.místo Ml. Boleslav 2

O 7. místo: Ml. Boleslav 2 x Ml. Boleslav 1   2:0

O 5 .místo:  Bělá mlžy x Bělá mini 2:0

O 3. místo:  Bělá mlž x Mělník 2:0

Finále:  Raptors mlž x Raptors mini 2:0

Při vyhlášení děti dostaly za hraní a výborné výkony medaile a sladké odměny, týmy na prvních třech místech navíc poháry.

Všem díky za účast, parádně jsme si to s Vámi všichni užili a už se těšíme na 3. ročník ! Rodičům děkujeme za diváckou kulisu a dary do zmrzlinového fondu, které jsme během turnaje vyčerpali :o).

Poděkování všem házenkářům a kamarádům, kteří se na dětské plážovce podíleli, vedení města Bělá pod Bezdězem za volné vstupné na městské koupaliště pro všechny účastníky turnaje.

Přejeme Vám krásné léto, užijte si dovolené a prázdniny !

Týmy RaptorsMělníkMladá BoleslavBělá mladší žákyněBělá mladší žáciBělá mini

Každé pondělí a čtvrtek od 15:30 až 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Malinová Veronika (12)

Žďánský Kryštof (11)

Angelov Anna (11)

Drašnar Vít (12)