oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Turnaj Kolín

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: čtvrtek 6.6.2024 | zobrazeno: 254x

Turnaj Kolín

Mladší žáci odehráli v sobotu 1.6. závěrečný turnaj v Kolíně. Na turnaj jsme odjížděli s cílem vyhrát tři zápasy. To se nám bohužel nepodařilo. Přesto jsme odjížděli spokojeni s předvedenou hrou. V zápasech, které jsme prohráli nás soupeř porazil díky lepší koncovce v samotném závěru. Pro ročníky 2011 se zároveň jednalo o poslední turnaj v této kategorii. Našimi soupeři byli postupně: Házená Mělník, Spartak Příbram, HC Kolín A, HC Kolín B.

Sokol Bělá pod Bezdězem – Házená Mělník 13:16

Proti Mělníku se jednalo o velmi vyrovnané utkání. Kluci měli jako vždy výborný vstup do utkání a brzy si vytvořili několikabrankový náskok. Soupeř se postupně zlepšoval a do poločasu snížil pouze na rozdíl jediné branky. Začátek druhé půle nám střelecky nevyšel a první branku jsme vstřelili až v 5. minutě. Toho Mělník využil a třemi brankami za sebou šel do vedení, které se mu podařilo udržet až do konce. Nás můžou mrzet neproměněné sedmimetrové hody, které mohly utkání více zdramatizovat.

Sokol Bělá pod Bezdězem – Spartak Příbram 11:2

V tomto utkání dostali velký prostor kluci z mini, kteří nám pomáhají celou sezonu. Hrálo se většinou na branku soupeře. Bohužel jsme neproměňovali vyložené šance, které jsme si vytvářeli. Skóre mohlo skončit mnohem větším rozdílem. Kluci si po zápase zasloužili pochvalu a nabrali zkušenosti.

Sokol Bělá pod Bezdězem – HC Kolín A 17:18

Proti Kolínu jsme měli opět výborný vstup do utkání. Postupně jsme navyšovali náskok a první poločas vyhráli o čtyři branky 10:6. Druhý poločas nás trápila koncovka a soupeř pomalu začal náš náskok snižovat. Čtyři minuty před koncem se podařilo Kolínu vyrovnat a bylo zaděláno na drama. Dokázali jsme se ještě zmáčknout a znovu jít do vedení. Soupeř z následného útoku opět vyrovnal. Bohužel pro nás o vítězství Kolína rozhodl pár vteřin před koncem vstřelenou brankou nejlepší střelec soutěže.

Sokol Bělá pod Bezdězem – HC Kolín B 18:13

Poslední zápas proti Kolínu jsme od začátku vedli a měli ho pevně v rukou. Sestava se dost měnila během utkání. Ke konci už byla sestava pouze z mini. Zápas jsme bez problémů vyhráli.

Sestava/branky:

Hofer Vojtěch, Žďánský Kryštof, Nguyen Hoang Long, Kriššák Jakub 4, Nikodém Oldřich, Hanes Petr 5, Sluka Tomáš 9, Müller Matyáš 18, Nguyen Viet Toung 7, Fryček Patrik 1, Do Quoc Anh 4, Vozáb Jakub 4.

Závěrem se krátce vrátíme k hodnocení turnaje. Kluky musíme za celý turnaj pochválit, jak se snažili a bojovali. Moc nás mrzel prohraný zápas s Kolínem, kdy jsme byli celou dobu lepší, ale nakonec se štěstí přiklonilo na stranu soupeře. Velkou radost jsme měli, že si všichni vstřelili gól. Největší radost měl Olda Nikodém, který svou oslavou gólu pobavil celou halu včetně nás. Jelikož v den turnaje byl i den dětí, tak jsme se rozhodli, že vezmeme kluky do Mc Donalds. Bylo to i naše poděkování klukům nejen za turnaj, ale i za celou sezónu.

Rodičům děkujeme za pomoc s dopravou a podporu na turnaji. Zároveň za vytvoření skvělé atmosféry spolu s domácími fanoušky. Zvlášť v utkání s Kolínem A, byla atmosféra bouřlivá a takovou jsme na dětském turnaji ještě nezažili.