oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Mistrovský turnaj v Kutné Hoře

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: úterý 14.3.2023 | zobrazeno: 375x

Mistrovský turnaj v Kutné Hoře

V Kutné Hoře jsme odstartovali jarní část mistrovských turnajů SKSH mladšího žactva. Po dohodě s trenéry Petrem Netrvalem a Lubošem Šilhou jsme se rozhodli nominovat jen chlapce, protože děvčata budou vypomáhat starším žákyním 18.3. na domácím turnaji. Bohužel se nám v pátek omluvili dva hráči a na turnaj jsme odjížděli pouze v jedenácti. Našimi soupeři byli Zruč, Turnov, Kutná Hora A, Kutná Hora B.

Zruč byla našim prvním soupeřem a zaslouženě nás porazila rozdílem třídy. Hrála s vysunutou obranu na půlící čáře a až na pár výjimek jsme si s tím nedokázali poradit. Ztráceli jsme mnoho míčů a dostali většinu branek z rychlého protiútoku.

Druhým soupeřem nám byla Kutná Hora B, kterou jsme po velmi dobrém výkonu porazili. Výborný výkon převedli brankáři. Dařilo se zejména spojkám, které se prosazovaly jeden na jednoho a úspěšně zakončovaly vytvořené šance. Po zápase panovala dobrá nálada a těšili jsme se na zápas s Turnovem.

Před zápasem s Turnovem došlo konečně na pokřik a nabuzení se na soupeře. Vypadalo to, že jsme na zápas nažhavení, ale bohužel tomu tak nebylo. Než jsme se rozkoukali, soupeř nám vstřelil rychlých pět branek a byli jsme jak opaření. To mělo vliv na celý zápas.  Místo vyrovnaného utkání jsme zaslouženě prohráli.

Posledním naším soupeřem byla Kutná Hora. V tomto utkání jsme už doplatili na užší kádr a fyzicky   na domácí nestačili. Na druhou stranu musím kluky pochválit za druhý poločas, kde dokázali ze sebe vyždímat poslední zbytky sil.

Sestava, branky: Vojtěch Hofer, Vojtěch Šenkýř, Alex Mašek, Jan Tom 13, Jan Tříska 5, Šimon Vávra, Matyáš Müller 7, Tomáš Sluka 7, Vítek Drašnar 3, Nikolas Tom, Matěj Chocholouš 5

Závěrem bychom chtěli poděkovat technickým službám s dopravou a Milanu Slukovi za pomoc na turnaji.

Házená Mělník

Mělník