oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Turnaj Mladá Boleslav

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: úterý 24.10.2023 | zobrazeno: 778x

Turnaj Mladá Boleslav

V sobotu 7. října jsme odehráli druhý turnaj podzimní části tentokrát v Bělé pod Bezdězem. Tento turnaj se sice odehrál v naší hale, ale pořádala ho Mladá Boleslav. Našimi soupeři byli opět: Úvaly A, Poděbrady a Mladá Boleslav.

První zápas jsme odehráli proti Mladé Boleslavi. Dařilo se nám v obraně, kterou hrajeme 3:3 a je doporučena svazem. Za první poločas jsme obdrželi pouze jednu branku. V útoku jsme se prosazovali jak individuálně, tak kombinačně a skóre se zastavilo po první půli na stavu 8:1 pro nás. Druhý poločas se odehrál ve stejném duchu a zaslouženě jsme vyhráli 15:4.

V druhém zápase nás čekal favorit skupiny Úvaly a svou roli potvrdil. Přehrál nás ve všech herních činnostech a nepřipustil ani malou zápletku. Nejvíc mě mrzelo, že kluci si proti tomuto soupeři nevěří a chvílemi působí až rezignovaně. Více k tomuto zápasu není ani co napsat.

Poslední zápas nás čekal proti Poděbradům, které jsme na prvním turnaji dokázali porazit. Kluci od začátku drželi se soupeřem krok a vypadalo to opět na vyrovnané utkání. Bohužel v závěru první půle jsme nevstřelili za posledních pět minut gól naopak soupeř tři vstřelil a odskočil nám na rozdíl pěti branek (9:4). Ze začátku druhého poločasu jsme naší nedisciplinovaností darovali soupeři přesilovku šest na čtyři, ve které jsme obdrželi pouze jednu branku. To nás nastartovalo a začali jsme se herně soupeři vyrovnávat. Druhý poločas jsme vyhráli (8:7), ale celkově bohužel prohráli 16:12.

Výsledky:

Bělá x Mladá Boleslav   15:4

Bělá x Úvaly                 6:28

Bělá x Poděbrady         12:16

Sestava/branky:

Fryček Patrik 2, Hanes Petr 10, Hofer Vojtěch, Kriššák Jakub 1, Müller Matyáš 11, Nguyen Long, Nguyen Viet Toung, Sluka Tomáš 7, Šenkýř Vojtěch,Tom Nikolas 2, Vozáb Jakub.

Kluky musím za turnaj kromě druhého zápasu pochválit za snahu a bojovnost. V trénincích musíme dál pokračovat ve zlepšování v útočných a obranných činnostech.

Závěrem bychom chtěli poděkovat rodičům za podporu během turnaje. Vaškovi Renzovi a jeho týmu za občerstvení v sokolovně.