oddíl házené | mladší žáci

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: pátek 27.10.2017 | zobrazeno: 100x

Turnaj ml.ž.Úvaly 14.10.2017

Mistrovský turnaj Ml.žáku – Úvaly 14.10.2017

Sestava: Hradiský Adam, Kerbl Vojta, Fiala Lukáš, Lohinová Šárka, Kráná Magda, Šídlo Jakub, Vejtruba Ondra, Ježek Jaroslav, Tondrová Eliška

Účastníci: Úvaly, Jičín, Zruč, Bělá

Turnaj se odehrál systémem 6+1 každý s každým. Od prvního zápasu musím napsat, že hráči hráli bez zápalu a nápadu. Tato slabší hra probíhala po celý turnaj. Rád bych vyzdvihl nováčka v týmu Járu Ježka, který se velice snažil. Rovněž bojovnou chuť měl Ondra Vetruba a Lukáš Fiala. Pokáždé, tak i na tomto turnaji se musela odehrát osobní obrana a to bych pochválil všechny hráče, protože odehráli zodpovědně. Turnaj nám ukázal nedostatky, které na trénincích určitě rádi doladíme. Příště bude větší bojovná nálada a vítězná vlna se objeví.

Poděkování za dopravu posílám p. Šídlovi, p.Fialovi a p. Ježkové.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (28)

Čadil Martin (22)