oddíl házené | mladší žáci

Sokol Bělá / mladší žáci / články / OPEN Turnaj Liberec 4.12.2016

téma: mladší žáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 6.12.2016 | zobrazeno: 853x

OPEN Turnaj Liberec 4.12.2016

OPEN turnaj v Liberci se nám velice vydařil, protože jsme si odvezli samé vítězství a nějaké i sladkosti.

Celé družstvo ve složení:
Šídlo Jakub, Heinsch Matyas, Zumr Zdeněk, Hradiský Adam, Kettner Filip, Fiala Lukáš, Hradiská Bianka, Beranová Verča musím je a jen pochválit, protože všech 5 zápasů se nám podařilo vítězně zvládnout.

Zápasy:

Bělá - Náchod 1       17:6
Bělá – Jičín 2           20:12
Bělá – Dol.Podluží   23:6
Bělá – Liberec 1      20:7
Bělá – Turnov         19:2

Něco k hráčům:

Tentokrát si všichni hráči odváží body za vstřelené branky. 33branek nastřílel Kuba Šídlo. Tento nejvíce vytěžovaný hráč si taky schytal pár nepříjemných ran a střetů. I s modřinou u oka bojoval do posledního utkání. 21 branek nastřílel tentokrát Adam Hradiský, který se postupně rozkoukával, ale výrazně týmu pomohl ve čtvrtém utkání, kdy nastřílel sám 10branek. Maty Heinsch, který je velice bojovný a důrazný nastřílel 19branek do soupeřovi klece. Škoda jen, že nemá dostatek času chodit pravidelně na každý trénink. Bude z něho velice dobrý hráč, ale půjde to pomaleji, protože výpadky v úterním tréninku mu chybí. Vyrovnaný výkon na každý zápas měl tentokrát Zdenda Zumr, který nastřílel 13 branek. Na turnaji mě velice potěšila se svým svědomím Bianka Hradiská, která družstvu výrazně pomohla jak  v obraně, tak v útoku a právem nastřílela letos určitě nejvíce za turnaj a to 6 branek. Jako bratři v triku Lukáš Fiala a Filip Kettner nastříleli soupeři shodně 3 branky. I pro svou menší postavu se urputně rvali pro každý míč. Tentokrát i naše brankařka Verča Beranová nám pomohla jedním gólem ze hry a jedním ze sedmi metrového hodu. Mohlo přidat ještě jeden, ale druhý sedmi metrový hod se ji nevidařil. Za to skvěle zachytala a pustila jen za své záda 33branek z pěti zápasů. Skvělý výkon a všem za tento turnaj velice děkuji.
Samozřejmě moc děkuji městskému úřadu a p.Šídlovi za zajištění dopravy.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)